• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
30 Kasım 2020 Pazartesi 16:52 | Son Güncelleme:

MasterChef eski yarışmacısı Güzide'den diskalifiye olan Uğur'a destek

MasterChef eski yarışmacısı Güzide'den diskalifiye olan Uğur'a destek

MasterChef Türkiye yarışmasının geçen seneki yarışmacılarından Güzide Mertcan, Uğur Yılmaz Deniz'in diskalifiyesi sonrası sosyal medyadan dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Güzide, "Hayatımda daha garip dakikalar yaşamadım" ifadelerini kullandı.

MasterChef Türkiye yarışmasıyla adını duyuran ve şimdilerde kendi açtığı lokantasıyla ilgilenen Güzide Mertcan, yıllar önce yaptığı Twitter paylaşımlardan dolayı MasterChef'ten diskalifiye edilen Uğur Yılmaz Deniz hakkında düşündüklerini takipçileriyle paylaştı.

'SOSYAL MEDYALAR ÖNCEDEN DENETLENMELİ'

Dün akşam eleme bölümüyle ekrana gelen bölümde Uğur'un diskalifiye olduğu için gözyaşı döktü anlarla ilgili duygularını paylaşan Mertcan, "Bu gece hakkında bir şeyler söylemeye mecbur hissediyorum. Öncellikle bu arkadaş ettiği küfürler yüzünden yarışamıyorsa sosyal medyalar önceden denetlenmeli çok zor değil en fazla kaç yarışmacı var" dedi.

"Ona göre yarışmacı seçimleri yapılmalı. Tamam bu güne kadar bu tarz bir durum yaşanmadı diskalifiye kararı verildi. TV karşısında bu sahnelerin gösterilme sebebi ne?"

'HAYATIMDA DAHA GARİP DAKİKALAR YAŞAMADIM'

Güzide, sözlerine "İzleyen herkes 'ya yazık gençken yapmış cezası bu olmamalıydı' dedi mi? Dedi... Çocuğun haline üzüldük mü üzüldük. Bakıyorum saniyeler içinde görülmemiş bir hızla takipçisi artıyor. Ee o zaman şu an yaşanan ne? Yapılan bir hatadan dolayı bir genci ağlatmak, ardından o hatayı yapan gençten kahraman çıkartmak. Hayatımda daha garip dakikalar yaşamadım" diye devam etti.

MasterChef 2020'de yarışan Uğur, sekiz yıl önce yaptığı sosyal medya paylaşımları nedeniyle yarışmadan diskalifiye edilmişti.

<p>Sadece Türkiye değil Amerikan basınında da yemin töreninin önüne geçen İncil detayı ile ilgili de

Joe Biden'ın yemin törenine damga vurdu: Üzerinde Kelt haçı bulunan İncil'le ilgili çarpıcı detay

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Simpsonlar yine şoke etti! Bunu da bildiler

Amasya'da mamutlara ait olduğu değerlendirilen fosiller bulundu