• $7,3584
  • €8,9558
  • 437.463
  • 1536.11
11 Ocak 2021 Pazartesi 17:37 | Son Güncelleme:

MasterChef Eray'dan iddialı çıkış: Efsane geri döndü

TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Türkiye yarışmasının en dikkat çeken isimlerinden olan Eray Aksungur, Akşam TV'den Duygu Gecü Yüzseven'e özel açıklamalarda bulundu. Eray Aksungur öldüğü yönünde çıkan haberler yanıt verdi.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Masterchef Türkiye'de yarışarak hafızalarda yer edinen Eray Aksungur, samimi açıklamalarda bulundu. Akşam TV'ye konuşan Eray Aksungur, yarışmadan elendiği gün dedesini kaybetmesi ve kendisi hakkında 'öldü' haberlerinin çıkmasına açıklık getirdi.

Bolu’lu olan Eray, MasterChef’in çok konuşulan yarışmacılarından biriydi. Programdan ayrılırken şefleri duygulandıran Eray Aksungur aynı gün dedesinin vefat haberini aldı. Kendisi hakkında öldü haberleri de çıkan Eray bu konu hakkında şöyle dedi, “Birileri demiş Eray öldü ama şimdi yazsınlar efsane geri döndü. Ben her zaman buradayım, her zaman ekran başındayım. Her zaman sevdiklerim ve sevenlerimle beraberim. Kimse unutmasın ki MasterChef Eray yılmadan, usanmadan devam edecek. Öldü haberlerini Çaycı Hüseyin abimize de yapmışlardı.”

Doya Doya Moda'dan Exxen'e transfer olan Kemal Doğulu'yu en çok ne etkiledi?

<p>Yozgat'ta aydınlatma direğindeki Türk bayrağının katlanmış olduğunu gören yaşlı bir vatandaşın, ş

Yozgat'ta vatandaşın 'bayrak' hassasiyeti kameraya yansıdı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kutup ayılarını görüntülemek istedi, az daha canından oluyordu!

40 kilometrelik alanı kaplayan Nazik Gölü'nün yüzeyi buzla kaplandı