• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
12 Ocak 2021 Salı 11:50 | Son Güncelleme:

MasterChef Eray Aksungur kimdir, kaç yaşında? MasterChef Eray öldü mü?

MasterChef Eray Aksungur kimdir, kaç yaşında" MasterChef Eray öldü mü"

MasterChef Türkiye ile televizyon ekranlarında uzun süre izleyici karşısına çıkan Eray Aksungur ölümü ile gündeme geldi. Akşam TV'den Duygu Gecü Yüzseven ile özel röportaj gerçekleştiren Aksungur elendiği gün kendisi hakkında öldü haberlerinin çıkmasına açıklık getirdi. Peki, MasterChef Eray öldü mü? MasterChef Eray Aksungur kimdir nereli?

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışma programında 5. olan Eray Aksungur hakkında çıkan ölüm haberlerine açıklık getirdi. Akşam Tv’ye özel olarak konuşan Aksungur: “Birileri demiş Eray öldü ama şimdi yazsınlar efsane geri döndü” ifadelerine yer verdi. MasterChef Eray kimdir, kaç yaşında?

MASTERCHEF ERAY ÖLDÜ MÜ?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Masterchef Türkiye'de yarışarak hafızalarda yer edinen Eray Aksungur, samimi açıklamalarda bulundu. Akşam TV'ye konuşan Eray Aksungur, yarışmadan elendiği gün dedesini kaybetmesi ve kendisi hakkında 'öldü' haberlerinin çıkmasına açıklık getirdi.

Bolu’lu olan Eray, MasterChef’in çok konuşulan yarışmacılarından biriydi. Programdan ayrılırken şefleri duygulandıran Eray Aksungur aynı gün dedesinin vefat haberini aldı. Kendisi hakkında öldü haberleri de çıkan Eray bu konu hakkında şöyle dedi, “Birileri demiş Eray öldü ama şimdi yazsınlar efsane geri döndü. Ben her zaman buradayım, her zaman ekran başındayım. Her zaman sevdiklerim ve sevenlerimle beraberim. Kimse unutmasın ki MasterChef Eray yılmadan, usanmadan devam edecek. Öldü haberlerini Çaycı Hüseyin abimize de yapmışlardı.”

MASTERCHEF ERAY AKSUNGUR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

MasterChef 2020 yarışmacısı Eray Aksungur 1997 yılında Bolu’da dünyaya geldi. Eray Aksungur, çocukluk hayali olan aşçılığın peşinden gitmek için ilk adımı atmış ve Mengen Aşçılık Lisesi’ne başlamıştır. Orada aldığı iki senelik eğitimin ardından Bodrum Divan Otel’de ilk stajını tamamlayan ve tekrar okuluna dönen Aksungur, bir sonraki sene Maxx Royal Kemer şirketinde stajyer olarak görev almıştır. Okulunun son senesinde, okul başkanı olarak liderlik serüvenine başlayan Eray Aksungur, okulunu bitirdikten sonra Bodrum Marina Yat Kulübü’nde 1 sezon boyunca şeflik yapmış; ardından, Mengen Meslek Yüksekokulu Aşçılık bölümünde 2 yıl daha eğitim alarak iş hayatına devam etmiştir.

Okulu bitirdikten sonra İstanbul’a gelen ve çeşitli yerlerde çalışarak kendini geliştirmeye devam eden Aksungur, Lezzet Akademisi adlı programdan teklif alarak orada yarışmış; orada finale kalarak yarışmayı ikinci olarak bitirmiştir.

Ardından tekrar Bolu’ya dönen ve çeşitli yerlerde çalışan Eray Aksungur, hayallerinden biri olan MasterChef’e başvurarak yeni sezonda ana kadroda yer almaya hak kazanmıştır.

Masterchef Eray'dan 'Öldü' iddialarına bomba yanıt!

<p>Peki, yeni gelen aşılar nasıl uygulanacak? Toplum  Kovid-19’a karşı ne zaman bağışıklık kaz

Kısıtlamalar kalkıyor mu?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Yedikçe mutluluk veren 15 besin

Soğuk havaların etkisini arttırdığı Erzincan'da, Girlevik Şelalesi dondu