• $7,8034
  • €9,2704
  • 483.753
  • 1211.51
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
27 Eylül 2020 Pazar 00:08 | Son Güncelleme:

24 Eylül MasterChef'te yaşananlar...

24 Eylül MasterChef'te yaşananlar...

Tv8'in sevilen yarışması MasterChef tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya gelen kırmızı takım ve mavi takım birbirleriyle yarıştı.

Televizyon ekranlarının vazgeçilmez yarışması MasterChef Türkiye haftanın 2. dokunulmazlık oyunu ile izleyici karşısına çıktı. Eleme adaylarının belirleneceği dokunulmazlık oyununda kırmızı ve mavi takım kozlarını paylaştı. 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’nin 24 Eylül Perşembe akşamki bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununda şefler bir takıma kırmızı renkli diğer takım ise beyaz renkli besinler vererek yapacakları bir menü verdiler. Dokunulmazlık oyunun galibi kaptanlığı Uğur’un üstlendiği mavi takım oldu.

Dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kaybettiği için bireysel dokunulmazlık oyunu kırmızı takım yarışmacıları arasında oynandı. Somer Şef yarışmacılardan Şıhıl Mahşi yapmalarını istedi. Elenmemek için birbirleriyle yarışan yarışmacılar arasında kıyasıya mücadele hakim oldu. Şeflerin tadımı sonrasında bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Berker oldu.

ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU

Haftanın 3. ve 4. eleme kırmızı takım yarışmacılar arasından oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Berker eleme potasına Eray'ı gönderdi. Daha sonra son eleme adayını belirlemek üzere oylama yapıldı ve oylama sonucu en çok oyu alan Ayyüce eleme potasına gönderildi. Böylece bu haftanın eleme adayları Özgül, Esra, Eray ve Ayyüce oldu. Haftanın son eleme adayları cumartesi akşamı belli olacak.

Kurgu: Can Yıldız: <a href='mailto.can.yildiz@turkmedya.com.tr'>can.yildiz@turkmedya.com.tr</a><p>Ed

Zeki Gümüş ile Rastgele

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Pakistan'da 4 katlı bir binada patlama meydana geldi! Patlama sonucu 5 kişi öldü, 20 kişi yaralandı

22 Ekim 2020 günlük burç yorumları