• $ 5,9599
  • € 6,5551
  • 300.475
  • 119866
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

19 Kasım MasterChef'te yaşananlar...

Ekranların sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye’nin 19 Kasım Salı günü yayınlanan 50. bölümde dokunulmazlık oyunu oynandı ve daha sonra haftanın ilk eleme adayları seçildi. İşte eleme adayları...

Tv8’in sevilen yarışma programı MasterChef’te dokunulmazlık oyunu oynandı ve haftanın ilk eleme adayları açıklandı. Somer, Mehmet ve Danilo Şef’in sunumunda ve jüriliğinde gerçekleşen MasterChef Türkiye yarışma programının 19 Kasım Salı günü yayınlanan bölümünde yine heyecan ve gerilim dolu dakikalar yaşandı. 

DOKUNULMAZLIK OYUNU

MasterChef Türkiye’nin 50. bölümünde yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için mücadele ettiler. Şefler dokunulmazlık oyununda yarışmacılardan sokak lezzetleri yapmalarını istediler. Yarışmacılar Tantuni, Goralı, Mini Burger ve Çıkolata Soslu Meyveli Krep gibi yemekleri yaptılar. Tadımı AVM’de bulunan izleyiciler yaptı. Daha sonra ise stüdyoda oy sandığı açıldı ve dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. MasterChef’te bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazandı.

ELEME ADAYLARI 

Bireysel dokunulmazlık oyununu Cemre kazandığı için ilk eleme adayını da Cemre belirledi. Cemre Yasin'in ismini söyledi. Daha sonra yarışmacılar arasında oylama yapıldı ve ikinci eleme adayı belirlendi. Oylama sonunda Alican ve Kıvanç 4 oy aldılar ve son karar kaptana kaldı. Kaptan Alican 2. eleme adayı olarak Kıvanç'ın ismini söyledi. Haftanın ilk eleme adayları Yasin ve Kıvanç oldu. 

 

 

 


Trump´ın Sözde Orta Doğu Barış Planı Batı Şeria´da Protesto Edildi

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Polonya'daki dünyanın en büyük kar labirenti

Hayatınızı kolaylaştıracak buluşlar