• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
18 Eylül 2020 Cuma 01:47 | Son Güncelleme:

15 Eylül MasterChef'te yaşananlar...

15 Eylül MasterChef'te yaşananlar...

MasterChef eleme adayları oynanan dokunulmazlık oyunu ile belli oldu. Ekranların uzun soluklu yarışma programı MasterChef Türkiye 15 Eylül Salı akşamı yayınlanan bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Tv8'in vazgeçilmez yarışma programı MasterChef Türkiye dokunulmazlık oyunu ile 15 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna jüriliğinde yayınlanan ve 7'den 70'e herkesin takip ettiği MasterChef'te kırmızı ve mavi takım yarışmacıları kozlarını paylaştı. 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNUN KAZANANI AÇIKLANDI

15 Eylül Salı akşamı oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyununda mavi ve kırmızı takım karşı karşıya geldi. Önceki bölümde oynanan düelloyu Furkan kazandığı için mavi takım 5 dakika avantajlı olarak mücadele etti. Menüde sokak lezzetleri vardı. Stüdyonun dumanla kaplandığı ve birbirinden lezzetli yemeklerin pişirildiği dokunulmazlık oyununun kazananı kırmızı takım oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN BELLİ OLDU

Dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Eleme potasına gitmemek için mücadele eden yarışmacılar en iyi tabağı yapmak için yarıştı. Mehmet Şef yarışmacılardan Hors D'oeuvres yapmalarını istedi. Bireysel dokunulmazlık oyunun galibi Duygu oldu.

ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU

Dokunulmazlık oyunun mavi takım kaybettiği için eleme adayları da mavi takım yarışmacılar arasından seçildi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Duygu ilk eleme adayını belirledi. Duygu eleme potasına Serhat'ı gönderdi. 2. eleme adayını belirlemek için mavi takım yarışmacıları oylamaya gitti. Oylama sonucu Celal ve Özgül 7 oy aldı ve sonucu belirlemek takım kaptanı Furkan'a kaldı. Furkan Özgül'ün ismini söyledi ve 2. eleme adayı Özgül oldu.

<p>Okurlarından gelen 'Kullanmış olduğunuz dil, çoğu kez 'ağdalı ve anlaşılması güç' noktasında gele

'Türkçenin inceliklerini kullanmazsak yok olup gidecek'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ölümsüzlük mantarı olarak biliniyor! Türkiye'de üretilmeye başlandı

İran, Hint Okyanusu'ndaki temsili hedeflere uzun menzilli balistik füzeler fırlattı