• $7,4706
  • €9,0758
  • 444.027
  • 1565.01
27 Kasım 2020 Cuma 09:32 | Son Güncelleme:

MasterChef haftanın ilk eleme adayı: MasterChef bireysel ve takım dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef haftanın ilk eleme adayı: MasterChef bireysel ve takım dokunulmazlık oyununu kim kazandı"

MasterChef'te haftanın ilk eleme adayı belli oldu! Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye 7'den 70'e herkesin ilgiyle izlediği yarışma programları arasında yer alıyor. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jüriliğinde yayınlanan yarışmanın son bölümünde mavi takım ve kırmızı takım yarışmacıları arasında haftanın ilk dokunulmazlığı oynandı. Peki, MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı, potaya kim gitti?

4 sezondur yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden MasterChef Türkiye'de bu sezonun finaline doğru yaklaşılıyor. Yarışmanın 26 Kasım Perşembe günü yayınlanan bölümünde bu haftanın 1. dokunulmazlık oyunu oynandı. Her iki takım da şeflerin istediği menüyü eksiksiz tamamlamak için kıyasıya mücadele gösterdi. Peki, 26 Kasım MasterChef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? MasterChef eleme potasına kim gitti?  

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’in 26 Kasım Perşembe günü yayınlanan bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Önceki gün oynanan düello oyunu kazanan Sefa kendisine sunulan 3 menüden birisini seçme şansını elde etti. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları birer kişi olarak yarıştı ve takım düello oyunu oynandı. Soğan dolma Eray ve Özgül arasında, Zeytinyağlı portakallı çanak kereviz Barbaros ve Serhat arasında, İmam bayıldı: Emir ve Ebru arasında, Zeytinyağlı lahana sarma Sefa ve Uğur arasında paylaştırıldı. Şeflerin tadımı sonrası dokunulmazlık oyununun kazananı kırmızı takım oldu.

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyunu ile şeflerin karşısına çıktı. Şeflerin bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılardan istediği yemek Kış Bahçesi oldu. Eleme potasına gitmek isteyemeyen yarışmacılar arasında kıyasıya mücadele yaşandı. Şeflerin tadımı sonrası bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı Serhat oldu.

26 KASIM MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU?

Mavi takım yarışmacıları eleme potasına gidecek ismi belirlemek üzere oylamaya gitti. Oylamada en çok oyu Ebru ve Uğur aldı ve ilginç bir an yaşandı. Kaptan Ebru'dan ya kendisini ya da Uğur'u potaya göndermesi istendi. Ebru ise kendisini değil Uğur'u potaya gönderdi. Böylece bu haftanın ilk eleme adayı Uğur oldu.

<p>Trump Destekçileri Kongre Binası’nı bastı hayatını  kaybedenler ve gözaltına alınanlar oldu

ABD'de devir teslim töreni nasıl olacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Engelli ve yaşlılara aşı uygulanmaya başladı

Defineciler, iki türbeyi tahrip etti