• $ 5,7386
  • € 6,3566
  • 271.476
  • 106846
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

MasterChef'e veda eden isim belli oldu

MasterChef'in 7 Kasım Perşembe günü yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Yarışmacılardan Suna, Mustafa, Eda ve Güzide bu hafta eleme potasındaki isimlerdendi. Elenmemek için üst düzey performans gösteren yarışmacılar Somer Şef'in tabağına en yakın tabağı yapmaya çalıştı. Günün sonunda ise Somer Şef elenen ismi açıkladı.

Yarışmanın 7 Kasım Perşembe günü yayınlanan bölümde haftanın eleme adaylarından Suna, Mustafa, Eda ve Güzide elenmemek için mücadele verdiler. Somer Şef menüde Ördek Bisteyeea olduğunu açıkladı. Yarışmacılar Somer Şef'in tabağına en yakın tabağı yapmak için performanslarını sergilediler. Ve günün sonunda MasterChef'e veda eden isim belli oldu.

EDA YARIŞMAYA VEDA ETTİ

MasterChef'in 7 Kasım Perşembe günü yayınlanan bölümünde eleme oyunu oynandı. Eleme potasında Suna, Güzide, Eda ve Mustafa vardı. Somer Şef yarışmacılardan Ördek Bistayeea yapmalarını istedi. En güzel tabağı yapmak için kıran kırana mücadele veren yarışmacılar arasında heyecan dolu dakikalar yaşandı. MasterChef'te bu hafta elenen isim Eda oldu. Eda MasterChef'e veda etti... Göz yaşlarına hakim olamayan Eda duygusal anlar yaşadı.

 

 

 

 

 


<p>Duayen tiyatro sanatçısı Nejat Uygur’un ölüm yıl dönümünde ailesi ve sevenleri onu yalnız bırakma

Nejat Uygur, Ölümünün 6. Yıl Dönümünde Mezarı Başında Anıldı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Türkiye'nin harekatı sonrası işte yeni Afrin!

A Milli Takım'da 'Altın Jenerasyon'! İşte kadroya girebilecek genç oyuncular...