• $ 5,7162
  • € 6,3305
  • 270.123
  • 107529
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

MasterChef 15 Ekim'de yaşananlar

Tv8’in sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 7’den 70’ herkes tarafından beğenilerek izleniyor. Somer, Mehmet ve Danilo Şef’in jüriliğini üstlendiği yarışmada çekişmeli anlar yaşanıyor. 15 Ekim Salı akşamı yayınlanan MasterChef 30. bölümünde yarışmacılar Üsküdar’da bulunan Tebessüm Kahvesi’ne konuk oldular.

MasterChef Türkiye’nin 15 Ekim Salı günü yayınlanan 30. bölümünde yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için mücadele verdi. Üsküdar’da bulunan Tebessüm Kahvesi’ne konuk olan yarışmacılar down sendromlu gençlerle birlikte keyifli vakit geçirdiler. Mehmet Şef ile Yasin arasında gerilim dolu dakikalar yaşandı. 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN BELLİ OLDU

MasterChef'in 15 Ekim günü yayınlanan 30. bölümünde yarışmacılar bireysel dokunulmazlık oyunu için mücadele ettiler. Suna ve Batuhan finale kalan iki isim oldu. Batuhan Mehmet Şef'in tabağına en yakın lezzeti yaptığı için bu hafta bireysel dokunulmazlık oyununu kazandı. 

ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU

Takım oyununu kırmızı takım kazandığı için eleme adayları mavi takımdan gerçekleşti. Bireysel dokunulmazlık oyununu Batuhan kazandı ve ilk edeme adayı olarak Güzide'yi seçti. Güzide haftanın ilk eleme adayı oldu. Daha sonra oylama yapılarak ikinci eleme adayı Yekaterine seçildi. Güzide ve Yekaterina eleme potasına giren iki isim oldu.

 


<p><em style='color: rgb(16, 16, 16); font-family: pt_sansregular; font-size: medium; margin: 0px; p

Cambridge Üstün Başarı Ödülü´nü Kazanan KAİHL´li Rümeysa Hakyemez Konuştu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

3 günde yapılıyor! Yiyen kışın üşümüyor

Kadın askerlerin sosyal medya paylaşımları olay oldu!