• $8,2594
  • €9,6794
  • 498.489
  • 1126.99
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
19 Ekim 2020 Pazartesi 11:56 | Son Güncelleme:

18 Ekim MasterChef dün akşam kim veda etti? MasterChef dün gece kim elendi?

18 Ekim MasterChef dün akşam kim veda etti" MasterChef dün gece kim elendi"

18 Ekim MasterChef veda eden isim yapılan değerlendirmeler sonucunda belli oldu. Hafta boyunca yapılan yarışmalarda başarılı olamayıp eleme potasına giden 6 kişi, bu hafta elenen isim olmamak için bir kez daha mücadele etti. MasterChef elenen yarışmacı Didem, Özgül, Emir, Uğur, Esra ve Tanya arasından seçildi.

MasterChef'te eleme heyecanı yaşanıyor. 18 Ekim MasterChef veda eden isim şeflerin değerlendirmeleri sonucunda belli oldu. Hafta boyunca eleme adayları belirlendi. Eleme potasında olan Didem, Özgül, Emir, Uğur, Esra ve Tanya arasından bir kişi MasterChef'te bu hafta elenen yarışmacı oldu.

18 EKİM MASTERCHEF BU HAFTA KİM ELENDİ?

MasterChef'e bu hafta veda eden isim Didem oldu. Potada bulunan Emir, Uğur ve Esra ilk turu başarıyla geçerek bu hafta elenmekten kurtuldular.

İkinci tura ise Özgül, Didem ve Tanya kaldı. Bu üçlü arasından en az başarılı seçilen isim ise Didem oldu ve MasterChef'e veda etti.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef’te kırmızı ve mavi takım haftanın son dokunulmazlık oyunu ile karşı karşıya geldi. Tv8 ekranlarında yayınlanan yarışmanın 17 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanan bölümü Balıkesir’de çekildi. Şeflerin yarışmacılardan yapmasını istediği menüde: Cunda Ezmesi, Ahtapot Salatası, Saçaklı Mantı, Tirit, Höşmerim vardı. Üst düzey performans gösterin yarışmacıların hazırladıkları yemeklerin tadımını konuklar yaptı ve oyladı. Oylama sonucu dokunulmazlık oyununu kazanan takım kırmızı takım oldu.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Oyunun menüsünde dere otu vardı. Yarışmacılar yaratıcılıklarını kullanarak dere otunu ana malzeme kullanacakları bir yemek yapmaya çalıştılar. Finale kalan üç isim Furkan, Ebru ve Tanya oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Ebru oldu.

<p>Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgali altındaki topraklarını geri almak için başlattığı operasyonl

Azerbaycan ordusu, işgalci Ermenistan hedeflerini imha etmeye devam ediyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Canlı altın fiyatları ne kadar? 28 Ekim gram, çeyrek ve tam altın fiyatları kaç TL?

Başkan Erdoğan, AK Parti'nin TBMM Grup Toplantısına katılarak konuşma yaptı