• $7,7891
  • €9,3485
  • 443.966
  • 1295.88
26 Ekim 2020 Pazartesi 09:09 | Son Güncelleme:

MasterChef yarışmacısı Berker Başmanav kaç yaşında? MasterChef Berker kimdir, nereli?

MasterChef yarışmacısı Berker Başmanav kaç yaşında" MasterChef Berker kimdir, nereli"

MasterChef Berker, bu akşam 3'lü elemeye kalan isimler arasında yer aldı. Ekranların sevilen yapımları arasında yer alan MasterChef'te heyecanlı anlar yaşanıyor. MasterChef 2020 yarışmacısı Berker Başmanav uluslararası otellerde ve restoranlarda çalışma fırsatı bulmuştur.

MasterChef Berker, 25 Ekim 2020 tarihli MasterChef yarışmasında 3'li elemeye kalan isimler arasında yer aldı. MasterChef Berker, kazandığı 1'lik ödülü ile uluslararası otellerde ve restoranlarda çalışmıştır. Yarışmanın ana kadrosuna girmeyi başaran MasterChef Berker kimdir, kaç yaşında?

MASTERCHEF BERKER KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

MasterChef Berker Başmanav, 23 Ekim 1996 tarihinde Sakarya/Hendek'te doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve lise hayatını Hendek'te tamamlamasının ardından uluslararası asçılık eğitimi almak için İstanbul'a taşındı.

MasterChef Berker, başladığı eğitimi 1.likte tamamlamasının ardından uluslarası otellerde ve restoranlarda çalışma imkanı bulmuştur.

Son olarak Londra ve İspanya'da şubeleri bulunan vagon bir restoranın koordinatör şefliğini üstlenen Berker, yedeklerden yarışmanın ana kadrosuna girerek MasterChef hayalinin peşinden gitmektedir.

MasterChef Türkiye ilk turunda Berker, turna yemişi sosu eşliğinde enginarlı keşkek ve kuzu pirzola yapmış ve üç şefin evet oyunu almayı başarmıştı. 3'lü elemeleri de geçmeyi başaran Berker, final turunda da tüm hünerlerini sergilemiş fakat şeflerden tam yeterli onayı alamadığı için yedeklere kalmıştı.

<p>Japonya'da bir göktaşının atmosfere girince ateş topuna dönüşerek düşmesi sosyal medyada gündem o

Japonya'da göktaşı paniği: Atmosfere girince ateş topuna dönüştü

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Syedra Antik Kenti'nde yapılan çalışmalar ile Hellenistik, Roma, Bizans ve Anadolu Selçuklu eserleri gün yüzüne çıkartılıyor

Diyarbakır'da Roma dönemine ait 1800 yıllık atık su kanalı bulundu