• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
17 Ağustos 2020 Pazartesi 23:08 | Son Güncelleme:

MasterChef Berk İlter kimdir, kaç yaşında? MasterChef Berk nereli?

MasterChef Berk İlter kimdir, kaç yaşında" MasterChef Berk nereli"

MasterChef 2020 yarışmacılarından Berk İlter yarışma içerisindeki performansıyla dikkat çekiyor. Berk İlter MasterChef'e İstanbul'dan katılıyor. Genç yarışmacı uzun süre yurt dışında aşçılık eğitimi almıştır ve 13 yaşından beri meslekte yer almaktadır.

Berk İlter MasterChef Türkiye 2020 final turu için rekabet eden yarışmacılar arasında yer alıyordu. MasterChef Berk yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Genç yarışmacı iddialı performansı ve yarışma içerisindeki tavırlarıyla izleyicilerin dikkatini üzerine çekiyor. Berk İlter uzun süre yurt dışında aşçılık eğitimi almıştır.

MASTERCHEF BERK İLTER KİMDİR?

Berk İlter 20 yaşındadır ve aşçıdır. Yarışmaya İstanbul'dan katılan MasterChef Berk aslen Tokatlı'dır. Uzun süre yurt dışında aşçılık eğitimi alan genç yarışmacı, 13 yaşından beri meslekte yer almaktadır.

MASTERCHEF'TE BU YIL İLK OLACAK!

MasterChef Türkiye’de lezzetlerin mücadelesi sürüyor. MasterChef'te ilk oyun sonrasında kalan 7 yarışmacı, süt ve şekerin ana malzemesi olduğu bir yaratıcı yemek yapacaklardı. Bu gecenin kazanan ismi, MasterChef Türkiye’nin ana kadrosuna seçilen 8. yarışmacı, Furkan Yalçın oldu. Mehmet Şef kazananın belli olmasının ardından yaptığı açıklamada bu yıl ilk kez olarak MasterChef evi olacağını duyurdu.

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Eren-3 Ağrı Dağı Operasyonu başlatıldı

Rusya'da binlerce kişi sokaklara döküldü!