• $8,3465
  • €9,6728
  • 504.287
  • 1112.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
30 Eylül 2020 Çarşamba 09:35 | Son Güncelleme:

MasterChef Barbaros Yoloğlu nereli, kaç yaşında? MasterChef 2020 yarışmacısı Barbaros Yoloğlu'nun hayatı...

MasterChef Barbaros Yoloğlu nereli, kaç yaşında" MasterChef 2020 yarışmacısı Barbaros Yoloğlu'nun hayatı...

MasterChef 2020 yarışmacısı Barbaros Yoloğlu ana kadrodaki iddialı yarışmacılar arasında yer alıyor. Barbaros 28 Eylül tarihli bölümde haftanın kırmızı takım kaptanlığına seçildi. Mavi takım kaptanı Serhat ile ikili düelloda en iyi Dalyan Köfte'yi yaparak oyunu kazandı. Barbaros Yoloğlu geçmişteki kilolu haliyle gündem konusu olmuştu.

MasterChef Türkiye heyecan dolu bölümleriyle ve tüm hızıyla devam ediyor. Ana kadro yarışmacılarında Barbaros Yoloğlu ise yarışmanın 28 Eylülv tarihli bölümünde haftanın kırmızı takım kaptanlığına seçildi. Yarışma boyunca rekabetçi ve hırslı tavırlarıyla dikkat çeken Barbaros Yoloğlu geçtiğimiz haftalarda kilolu halinin olduğu fotoğraflarla da epey şaşırtmıştı.

MASTERCHEF BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR?

MasterChef Türkiye’nin sevilen yarışmacısı Barbaros Yoloğlu Samsun’un Alaçam ilçesinde dünyaya gelmiştir. 26 yaşında olan Barbaros Yoloğlu liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile yakından ilgilenmiş, güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar vermiştir. Bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalışmış; ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etmemiştir.

2 sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef’e başvurmuş, ana kadroya dâhil olmaya hak kazanarak, bu sezonun 16 yarışmacısından biri olmuştur.

MASTERCHEF BARBAROS ESKİ HALİ İLE ŞAŞIRTTI

Barbaros Yoloğlu’nun eskiden kilolu olduğu ve şaşırtıcı derecede kilo verdiği öğrenildi. İşte Barbaros’un kilolu halinden bazı fotoğraflar:

<p>İzmir'de şiddeti deprem hissedildi. AFAD, merkez üssü Ege Denizi'nin Seferihisar açıkları olan 6,

İzmir'deki 6.6 büyüklüğündeki depremden ilk görüntüler geldi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Dünyanın en besleyici ve yararlı besini badem seçildi

Ülkelerin ilginç deprem efsaneleri