• $7,3856
  • €8,9619
  • 439.854
  • 1538.49
29 Kasım 2020 Pazar 09:46 | Son Güncelleme:

MasterChef eleme adayları kimler, dokunulmazlık oyununu kim kazandı? MasterChef'te haftanın 2. eleme adayı belli oldu!

MasterChef eleme adayları kimler, dokunulmazlık oyununu kim kazandı" MasterChef'te haftanın 2. eleme adayı belli oldu!

MasterChef Türkiye'nin 28 Kasım Cumartesi günü yayınlanan bölümünde haftanın 2. dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Her hafta yapılan dış çekimler bu hafta Ürgüp Peri Bacaları'nda yapıldı. Bir doğa harikası olan Peri Bacaları ekran başındaki izleyicilere ve yarışmacılara adeta görsel şölen yaşattı. Kırmızı ve mavi takım yarışmacılar dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya mücadele gösterdi. Günün sonunda ise eleme adayı belli oldu. Peki, MasterChef eleme potasına kim gitti? 28 Kasım MasterChef dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

MasterChef'te bu haftanın 2. eleme adayı oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında belli oldu! Tv8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı MasterChef'te bu sezonun sonuna doğru yaklaşılıyor. Her hafta bir kişinin yarışmaya veda ettiği yarışmada eleme adayları dokunulmazlık oyunları ile belli oluyor. MasterChef'in 28 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde bu haftan 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki, MasterChef eleme adayları kimler oldu, potaya kim gitti?

28 KASIM MASTERCHEF DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Her hafta cumartesi günleri yayınlanan bölümün dış çekim yapıldığı MasterChef’te bu haftaki adres Ürgüp Peri Bacaları oldu. Kültüler mirası, tarihi yapısı ve benzersiz görünümü ile ekran başındaki izleyicileri ve yarışmacıları kendisine hayran bırakan Peri Bacaları’nda yarışmanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Şeflerin yarışmacılardan istedikleri menüde Ürgüp’e özel Bulgur Çorbası, Peravı (Mantı), Lahana Salatası, Ayva Dolması ve Bulamaç vardı. Yemeklerin tadımını Ürgüp yetkilileri ve misafirleri yaptı. Misafirlerin yemeklere verdiği oylar sonucu dokunulmazlık oyununu galibi mavi takım oldu. 

MASTERCHEF BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Takım dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Barbaros, Eray, Emir ve Sefa arasında oynanan oyunda kıyasıya mücadele yaşandı. Şeflerin tadımı sonrası bireysel dokunulmazlık oyununu galibi Barbaros oldu.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER?

MasterChef’in önceki bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynanmış kaybeden mavi takım yarışmacılarından Uğur eleme potasına gitmişti. Oynanan ikinci dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takım yarışmacıları oylamaya gitti. Barbaros bireysel dokunulmazlığı kazandığı için elemeden muaf tutuldu. Oylama sonucu en çok oyu alan Sefa eleme potasına gönderildi ve 2. eleme adayı oldu.

<p><span>İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri HDP Binası'na 6 saatlik

Kandil değil HDP binası

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Kimyasal tuvalet, bomba gücü göstergesi, radyasyon ölçüm cihazı... Nükleer sığınak açık artırmaya çıkarıldı

''Eren-4 Karlıova-Varto'' ve ''Eren-5 Bagok'' operasyonları başlatıldı! İşte ilk kareler