• $8,1904
  • €9,6612
  • 502.64
  • 1152.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
12 Ekim 2020 Pazartesi 22:52 | Son Güncelleme:

8 Ekim MasterChef dokunulmazlığı kazanan takım

8 Ekim MasterChef dokunulmazlığı kazanan takım

MasterChef dokunulmazlık adayları ve eleme potasına giden isimler haftanın 2. dokunulmazlık oyunu sonrası belli oldu.

Bu yıl yine birbirinden yetenekli ve hırslı yarışmacıların mücadele ettiği MasterChef’te her hafta bir isim yarışmaya veda ediyor. 8 Ekim Perşembe akşamı da eleme potasına gidecek 3. ve 4. kişiyi belirlemek üzere dokunulmazlık oyunu oynandı. 

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’nin 8 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım yarışmacıları ikinci dokunulmazlığı almak için kıyasıya mücadele verdi. Menüde “Kök sebzeler” vardı. Havuç, patates, sarımsak, soğan, rezene, kereviz, turp, taze zencefil, ıspanak ve pancarın yer aldığı menüde şefler yarışmacılardan yaratıcılıklarını kullanarak güzel yemekler yapmalarını istediler. Dokunulmazlık oyununun galibi mavi takım oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

MasterChef'te haftanın ilk eleme adayları öncek dokunulmazlık oyunu ile Serhat ve Walison olmuştu. Oynanan ikinci dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımın bireysel dokunulmazlık oyunu sonrası diğer eleme adayları da belli oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı Eray eleme potasına Berker'i gönderdi. Daha sonra kırmızı takım yarışmacılarını diğer eleme adayını belirlemek üzere oylama yaptı. Oylama sonucu en çok oyu Tanya aldı. Böylece haftanın 3. ve 4. eleme adayı Berker ve Tanya oldu.

<p>Alınan bilgiye göre, dün akşam Fener Caddesi’ndeki patlamayı gerçekleştirdikten sonra ölü e

İşte teröristlerin Amanoslar'a geldiği paramotor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Batmanlı girişimci devlet desteğiyle kurduğu tesiste ilk mantar hasadını yaptı

Her gün bir diş sarımsak yutmanın faydaları neler? Hangi hastalıklara iyi gelir