• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
07 Kasım 2020 Cumartesi 22:47 | Son Güncelleme:

5 Kasım MasterChef'te yaşananlar...

5 Kasım MasterChef'te yaşananlar...

MasterChef eleme adayı haftanın 2. dokunulmazlık oyunu ile belli oldu.

Ekranların uzun soluklu yarışması MasterChef Türkiye dokunulmazlık oyunu ile izleyici karşısına çıktı. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna şefliğinde Tv8 ekranlarında yayınlanan yarışmada mavi takım ve kırmızı takım kozlarını paylaştı. İşte yaşananlar...

DOKUNULMAZLIK KIRMIZI TAKIMIN

MasterChef’in 5 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununda menüde İrlanda mutfağı vardı. Yarışmacılardan istenilen menüde yer alan lezzetler Dana Füme Etli Karnabahar Çorbası, İrlanda Usulü Soda Ekmeği ve Deviled Eggs, Cottage Pie, Ballı Hardallı Tavuk ve Colcannon, İrlanda Usulü Elmalı Kek ve Custard Sos oldu. Şeflerin tadımı sonrası dokunulmazlık oyununu kazanan takım kırmızı takım oldu.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUN GALİBİ ERAY OLDU

Dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacıları arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Somer Şef bireysel dokunulmazlık oyununda yapılan kural değişikliğini açıkladı. Bundan sonra bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacılar eleme potasına giden ismi belirleyemeyecek ve yalnızca eleme adayı olmaktan muaf olacak. Bireysel dokunulmazlık oyununda yarışmacılardan 01 Adana yemeği yapmaları istendi. Bireysel dokunulmazlığın galibi Eray oldu.

ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayını belirlemek üzere oylamaya gitti. Yapılan oylama sonrası en çok oyu alan Furkan eleme potasına gönderildi.

<p>Okurlarından gelen 'Kullanmış olduğunuz dil, çoğu kez 'ağdalı ve anlaşılması güç' noktasında gele

'Türkçenin inceliklerini kullanmazsak yok olup gidecek'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İran, Hint Okyanusu'ndaki temsili hedeflere uzun menzilli balistik füzeler fırlattı

Binbir derde deva mucize besin siyah turpun faydaları