• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
23 Kasım 2020 Pazartesi 15:46 | Son Güncelleme:

Maria ile Mustafa dizisinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor

Maria ile Mustafa dizisinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor

atv ekranında seyircisiyle Pazar akşamları buluşmakta olan Maria ile Mustafa dizisi, reytingleri bir türü toparlayamadı. Aradan haftalar geçti ama hala atv'nin istediği oranlarda sonuçlar gözükmedi. 4 reytingin altında seyreden dizinin tutmasına kesin gözüyle bakanlar bile yanıldılar.

Hilmi Cem İntepe ve Jessica May’in başrollerinde yer aldığı dizinin çekimleri Kapadokya’da sürüyor. Hikayesi, çevrenin güzelliği ve görüntü kalitesi ile farkını ortaya koyan dizide, oyunculuk performansları da son derece iyi ancak istenen reyting seviyesine bir türlü gelinemedi.

Tüm şartların olumlu olmasına ve atv izleyicisine uygun bir yapım olarak konumlanmasına rağmen Maria ile Mustafa dizisi zar zor ayakta durabilen bir yapım oldu.

Dizinin hikayesini ise adeta hüzün kapladı. Maria ile Mustafa’nın tarifsiz aşkı, araya giren sorunlar ile kördüğüme dönüştü. Bu aşkın üzerinde kara bulutlar dolanıyor. Dizinin ilk 12 bölümü geride kaldı. 13. yeni bölüm 29 Kasım Pazar günü yayınlanacak.

Maria’nın bebeğine ne oldu? Yonca ve Eda’nın istediği mi oldu? Aşıklar yine küsecek, yine araya ayrılık girecek…

Mustafa büyük hüzün yaşıyor… İki aşık son kez hesaplaşıyor. Ardından ise Maria’nın kararı ayrılıp gitmek… Dizinin fragmanındaki müzik de bu aşkın sorunlarla boğuşmaya devam edeceğini anlatıyor.

İzleyiciler ise senaryo konusunda isyan etmeye başladı. Fragmandan hiçbir şey anlamadığını belirtenler de var.

<p>Nijerya açıklarında Türk gemisine yönelik bir saldırı gerçekleşti. Saldırıda bir denizci hayatını

Türk gemisine saldırının arkasında Fransa mı var?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

En kötü yıl gerçekten 2020 mi? Bilim insanları, 536 yılına işaret ediyor

Kilo vermek için iştah kapatan besinler