• $8,0749
  • €9,6876
  • 462.324
  • 1408.14
11 Şubat 2021 Perşembe 07:00 | Son Güncelleme:

Maraşlı'nın yıldızları Burak Deniz ve Alina Boz'un pozları Didem Soydan'ı çıldırttı! Kapıya polis getirten kıskançlık krizi

Maraşlı'nın yıldızları Burak Deniz ve Alina Boz'un pozları Didem Soydan'ı çıldırttı! Kapıya polis getirten kıskançlık krizi
- YASEMİN İLAN

Maraşlı dizisinin başrol oyuncuları Burak Deniz ile Alina Boz bir dergi için kapak çekimi yaptı. Burak Deniz'in sevgilisi Didem Soydan kıskançlık krizine girdi. Kavga eden ikiliyi polis ayırdı.

Ekim ayından bu yana aşk yaşayan Didem Soydan ile Burak Deniz birbirine girdi. İddiaya göre, Maraşlı dizisinde Alina Boz ile başrolü paylaşan Burak Deniz'in Alina ile yakınlığı Didem Soydan'ı kızdırdı. Dizi başladığından bu yana huzursuz olan güzel manken, erkek arkadaşı ile Alina'nın Şamdan Plus Dergisi'nin 14 Şubat Sevgililer Günü özel sayısı için yaptığı çekimin ardından küplere bindi. Çekimin kamera arkası görüntüleri 7 Şubat'ta Dizi Tv'de yayılandı. Görüntülerde ikilinin birbirine yakınlığından rahatsız olan Didem Soydan, o akşam Nişantaşı'ndaki evine gelen Burak Deniz'i kapıdan kovdu.

KOMŞULARI POLİS ÇAĞIRDI

Yakışıklı oyuncunun içeriye zorla girip kendini savunmaya çalışması sırasında gürültüden rahatsız olan komşuları polis çağırdı. Emniyet mensuplarının gelmesiyle araya çiftin yakın arkadaşı Umut Eker girdi. Didem Soydan'ın komşularının iddiasına göre, Soydan, kendisini sakinleştirmeye çalışan arkadaşı Umut Eker'e 'Burak girdiği rolden kurtulamadı, set dışında da Alina'ya yakın davranıyor' diye bağırdı. Şimdilik birlikteliklerini sürdüren ikilinin Alina krizini aşıp aşamayacağı bilinmezken, bu duruma Alina Boz'un erkek arkadaşı Mithat Can Özer'in vereceği tepki merak konusu oldu.


Haberin Özeti

Ekim ayından bu yana aşk yaşayan Didem Soydan ile Burak Deniz birbirine girdi.

İDDİA O Kİ...
• Maraşlı dizisinde Alina Boz ile başrolü paylaşan Burak Deniz'in Alina ile yakınlığı Didem Soydan'ı kızdırdı.
• Didem Soydan, Burak Deniz ile Alina Boz'un Şamdan Plus Dergisi'nin 14 Şubat Sevgililer Günü özel sayısı için yaptığı çekimin ardından küplere bindi.
• Didem Soydan, çekimlerin ardından Nişantaşı'ndaki evine gelen Burak Deniz'i kapıdan kovdu.
• Burak Deniz'in içeriye zorla girip kendini savunmaya çalışması sırasında gürültüden rahatsız olan komşuları polis çağırdı.
<p>Ankara'da boşanma aşamasında olduğu eşine karşı koruma tedbiri bulunan L.S. 4 aylık bebeği Asya S

Koruma tedbiri olan baba minik Asya'yı annesinden böyle kaçırdı! İşte o anlar...

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı