• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
08 Ocak 2021 Cuma 09:30 | Son Güncelleme:

Maraşlı hangi gün, ne zaman başlayacak? Maraşlı dizisi konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var?

Maraşlı hangi gün, ne zaman başlayacak" Maraşlı dizisi konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var"

Atv'nin iddialı yapımlarından olan Maraşlı dizisi için geri sayım başladı. Fragmanları ile merak uyandıran Maraşlı dizisinin başrollerini Burak Deniz ile Alina Boz paylaşıyor. Maraşlı ne zaman başlayacak, hangi gün? Maraşlı oyuncuları kimler, konusu nedir? gibi soruların yanıtları tüm dizi takipçileri tarafından merak konusu oldu. Yapımını Tims&B Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği dizinin güçlü bir hikayesi var. İşte hakkında tüm merak edilenler...

Atv'nin iddialı yapımlarından olan, yapımını Tims&B Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz'un paylaştığı Maraşlı dizisi için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Maraşlı ne zaman başlayacak, hangi gün? Maraşlı oyuncuları kimler, konusu nedir? gibi soruların yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Maraşlı hakkında tüm detaylar sizlerle...

MARAŞLI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Derinlikli hikayesi, görkemli kadrosuyla büyük beğeni toplayacak olan Maraşlı dizisi 11 Ocak Pazartesi akşamı ilk bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak.

MARAŞLI KONUSU NEDİR?

Özel Kuvvetler’den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür.

Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

MARAŞLI OYUNCULARI KİMLER?

Burak Deniz'in 'Maraşlı', Alina Boz ise 'Mahur' karakterine hayat verdiği dizide ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar rol alıyor.

Burak Deniz, canlandırdığı sert mizaçlı, zeki, çevik, çevresinde az konuşan ama net konuşan biri olarak bilinen Maraşlı karakteriyle büyük beğeni toplayacak. Deniz, Maraşlı karakterinin Özel Kuvvetler'de görevli eski bir asker olması nedeniyle çekimler başlamadan uzun süre önce silah ve savunma özel eğitimleri almaya başladı.

Maraşlı'nın yıldızı Burak Deniz'in yeni imajına rekor beğeni!

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ankara'nın simgelerinden Kuğulu Park buz tuttu

İşte Galatasaray'ın gündemindeki golcü oyuncular