• $8,8689
  • €10,474
  • 499.049
  • 1384.68
29 Temmuz 2021 Perşembe 11:39 | Son Güncelleme:

Manavgat yangınında çiftliği yanan Tuğba Özay hastanelik oldu

Antalya'nın Manavgat ilçesinden başlayan yangında zarar gören bir isim de Tuğba Özay oldu. Manavgat'ta bulunan çiftliği yanan Tuğba Özay, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda gözyaşlarına boğuldu. Felç geçiren Özay, yeni bir paylaşımda bulunarak 'Her yer yandı. Dünden beri yalvarıyorum' ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz gün öğle saatlerinde Antalya'nın Manavgat ilçesinin Yeniköy mahallesinde başlayan yangın büyüyerek 4 farklı noktada ilerledi. Yangına müdahale devam ederken, Tuğba Özay, dün akşamdan bu yana sosyal medya hesabından gözyaşları içinde video çekerek yardım istedi.

Manavgat'ta bulunan çiftliğine gitmek için yola çıkan Özay, kötü haberi aldı. Yangının evine sıçradığını öğrenince gözyaşları içinde arabasında video paylaşan Özay, şunları söyledi:

'Yanıyoruz, çiftliğimiz yanıyor her yer yanıyor. Ne olur sesimizi duyun. Manavgat'a yetişmeye çalışıyorum. Yangı uçaklarına daha çok yer verin. Bütün devlet yetkililerine sesleniyorum. Çiftliğimiz, evimiz, köyümüz her yer yanıyor. Hiçbir yerim tutmuyor. Daha çok uçak lazım. Bütün yetkililer ne olur gelin'

Hastane odasından video yayınlayan Özay, 'Ben felç geçirdim arkadaşlar. Çiftliğimiz evimiz her yer yandı. Dünden beri yalvarıyorum, destek istiyorum. Yandı her yandı. Kollarım ve hiçbir yerim tutmuyor' ifadelerini kullandı.

<div><p></p><p><span style='font-size: 1.6rem;'>Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomo

Antalya'nın Manavgat ilçesinde tur otobüsü ile otomobil çarpıştı. 2 kişi yaralandı

Biber kurutma mesaisi köyü adeta kırmızıya boyuyor

Sahili kaplayan su sümbülleri temizleniyor

Tescilli kayısı çekirdeğinden kurabiyeler damakları tatlandırıyor