• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
28 Şubat 2021 Pazar 15:05 | Son Güncelleme:

Mahmut Tuncer'den İbrahim Tatlıses çıkışı! 'Ameliyat olduğumu duyan adam arar'

Mahmut Tuncer'den İbrahim Tatlıses çıkışı! 'Ameliyat olduğumu duyan adam arar'

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer, Beyaz TV'de ekrana getirilen Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. İbrahim Tatlıses hakkında açıklamalarda bulunan Tuncer, 'Ben mesela ameliyat oldum, kendisinin duymasını istemem fakat duymuş. Duyan bir adam arar der ki geçmiş olsun der' sözleri ile dikkat çekti.

Uzun yıllardır İbrahim Tatlıses ile küs olan Mahmut Tuncer, Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto'nun yorumculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. İbrahim Tatlıses hakkında kendisine yöneltilen sorulara yanıt veren Mahmut Tuncer barışmak istemediğini kesin olarak belli etti.

Tuncer, eski dostu hakkında şu ifadeleri kullandı: 'Tatlıses'in tekrar ekrana çıkmasını iyi buluyorum ama baştan pazarlık edeyim, ben şu an da görüşmüyorum ve konuşmuyorum. Her şeyden önce yapmış olduğu program kendisi için moral olarak çok iyi!

İbo Show'u fazla seyretmiyorum çünkü maçlar başlıyor. Evde de seyrediyorlar. Küs olsak da severiz. Ama biz şu anda görüşmüyoruz!

Ben çok kırıldım, ben daha önce hastanede ufak bir ameliyat geçirdim. Biz mesela kendisi hastanedeyken 15 gün hastaneden çıkmadık. Ben mesela ameliyat oldum, kendisinin duymasını istemem fakat duymuş. Duyan bir adam arar der ki geçmiş olsun der!'

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü