• $8,2468
  • €10,0539
  • 485.496
  • 1441.33
30 Nisan 2021 Cuma 21:29 | Son Güncelleme:

Mahmut Tuncer kimdir, kaç yaşındadır? Mahmut Tuncer evli mi, aslen nereli?

Mahmut Tuncer kimdir, kaç yaşındadır" Mahmut Tuncer evli mi, aslen nereli"

Komikliği, şarkı sözleri ve gaflarıyla kendini sevindiren Mahmut Tuncer bugün Star Tv'nin sevilen gündüz kuşağı porgramı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Mahmut Tuncer kimdir, kaç yaşındadır? Mahmut Tuncer evli mi, aslen nereli? gibi soruların yanıtları da merak konusu oldu. Mahmut Tuncer, Malatya'dan Şanlıurfa'ya göç etmiş Türkmen kökenli bir ailenin çocuğudur. Ailenin altıncı çocuğu olarak 1961 yılında Şanlıurfa'da dünyaya gelmiştir. Şanlıurfa'da Karakeçili aşiretindendir.

Renkli kişiliğiyle Türkiye'nin sevilen sanatçılarından biri olan Mahmut Tuncer bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Mahmut Tuncer kimdir, kaç yaşındadır? Mahmut Tuncer evli mi, aslen nereli? gibi soruların yanıtları tüm izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Mahmut Tuncer 5 Mayıs, 1961 yılında Şanlıurfa'da dünyaya gelmiştir. Tuncer, küçük yaşlardan itibaren futbol ile ilgilenmiş ve Urfaspor'da profesyonel oyuncu olarak görev almıştır. İşte hakkında tüm merak edilenler...

MAHMUT TUNCER KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Mahmut Tuncer 5 Mayıs, 1961 yılında Şanlıurfa'da dünyaya gelmiştir. 59 yaşındaki Mahmut Tuncer, küçük yaşlardan itibaren futbol ile ilgilenmiş ve Urfaspor'da profesyonel oyuncu olarak görev aldı. Hayatını futbolcu olarak devam ettiren Mahmut Tuncer'in ses sanatçısı olmaya dair hiçbir düşüncesi yoktu. Amatör olarak arkadaş toplantılarında şarkı söylediği zamanlarda arkadaşları tarafından sesi çok beğeniliyordu. 11 Nisan 1979 yılında Urfa'nın kurtuluşunu kutlamak amacı yapılan gecede, İbrahim Tatlıses'in gelmemesi ile teknik direktörü onun sahneye çıkmasını önerdi ve Mahmut Tuncer sahne aldı.

İzzet Altınmeşe, Bedia Akartürk, Selahattin Alpay gibi ünlü sanatçıların o yıllarda menajerliğini yapan Mehmet Ali Yanıkoğlu Ankara' dan Urfa'ya gelir, Mahmut Tuncer ile tanışır, ona "Seni sanatçı yapmaya geldim" der ve Ankara'ya götürür. Günlüğü 2.500 TL'ye bir pavyonda çalışan sanatçıya, orada sahne alan Belkıs Akkale halk müziğinin ne olduğunu öğretti.

1979 yılında TRT Radyosu'nun açmış olduğu sınavlara katılarak birinci oldu ve 1980 yılında "Uyandım Sabah ile" adlı ilk albümünü çıkardı. Gelen süreç ile birlikte hemen hemen her yıl bir albüm çıkarmıştır. Flash TV'de eğlence programı sunmaktadır.Ses sanatçılığının yanı sıra 20 film ile başrol oyuncusu olarak rol alan sanatçının 80 tane bestesi bulunmaktadır.

Işıl Tuncer ile evli olan Mahmut Tuncer, dört çocuk sahibidir.

  • Mahmut Tuncer kimdir
  • Mahmut Tuncer kaç yaşında
  • Mahmut Tuncer aslen nereli
  • Mahmut Tuncer yaşı
  • Mahmut Tuncer evli mi
<p>Irak kuzeyindeki Gara bölgesinde tespit edilen 8 PKK'lı terörist, Hava Kuvvetleri tarafından etki

MSB: 8 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Demirspor, Süper Lig'e çıktı; Adanalılar çıldırdı!

Filistinli gençler, İsrail'in saldırılarını balonlarla protesto etti

Hobi diye başladı! Şimdi tanesini 2 bin liradan satıyor