• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
28 Mayıs 2021 Cuma 11:34 | Son Güncelleme:

Lucifer yeni sezon Netflix'e geldi mi? Lucifer 5. Sezon 2. kısım izleme linki

Lucifer yeni sezon Netflix'e geldi mi" Lucifer 5. Sezon 2. kısım izleme linki

Lucifer 5. sezonu 21 Ağustos 2020 tarihinde yayınlandı. 16 bölümden oluşan 5. sezonu iki parça halinde izleyiciler ile buluşuyor. Dizinin sekiz bölümden oluşan ilk kısmı 21 Ağustos'ta yayınlandı. İlk kısmı izleyenler ikinci kısım ile ilgili araştırma yapıyor. Peki, Lucifer yeni sezon Netflix'e geldi mi? İşte Lucifer 5. Sezon 2. kısım izleme linki

Suç, drama ve fantezi türündeki dizi olan Lucifer'in 5. sezonun 2. kısmı için geri sayım sona erdi. Dizinin sekiz bölümden oluşan ilk kısmı 21 Ağustos 2021'de izleyici ile buluştu. İki parça halinde izlenecek 5. sezonun 2. kısmı için Netflix'ten açıklama geldi. Peki, Lucifer 5. Sezon 2. kısım ne zaman? Lucifer yeni sezon Netflix'e geldi mi?

LUCIFER 5. SEZON 2. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI


LUCIFER 5. SEZON 2. KISIM NE ZAMAN?

Lucifer 5. Sezon 2. Kısım, bugün (28 Mayıs) izleyicisi ile buluştu. Eklenen yeni bölüm başlıkları şu şekilde:

Aile Yemeği, Kahrolası Kutsal Karaoke Partisi, Şeytanın Suratsızlığı, Daniel Espinoza: Çıplak ve Korkmuş, Zararsız Ufak Bir Taciz, Hiçbir Şey Sonsuza Dek Sürmez, Sahiden Her Şey Böyle mi Bitecek?, Mutlu Son İçin Bir Fırsat.

LUCIFER 4. SEZONDA NELER YAŞANDI?

Önceki sezonlarda bir türlü Lucifer'a güvenemeyen Chloe sezon finalinde Lucifer'ın gerçek yüzünü görmüştü. Yüzünü ilk kez gösterdiği karakter Dr. Linda'dan insanlar için ne kadar zor olabileceğini gören Lucifer bu kez temkinliydi ve zaman tanıdı dedektife. Chloe içinde kolay olmayan bu süreçe yani 4.sezonda Luci'yi daha iyi anlamaya başlayan dedektif tam onu sevmeye hazırken bu kez Eve çıkıp geldi. Eve dizide Lucifer'ın ilk sevgilisi, bizim Adem ile Havva hikayesinden tanıdığımız Havva aslında. Yani insanlığın başlamasına sebep olan ilk anne. Dizide güzel aynı zamanda sevimli olarak gösterilen Eve Lucifer'ın hayatını girer girmez altüst ediyor. Lucifer ise yıllardır beklediği sevgiyi Chloe'den bulamayınca Eve'nin aşkına karşılık veriyor. Bir süre sonra bu durumu kıskandırmak için yaptığını fark eden Luci Eve'den uzaklaşmaya başlıyor. Bu tema altında türlü olaylar gelişiyor.

LUCİFER KONUSU NEDİR?

Lucifer bir DC Comics ürünü olan The Sandman'den türetilmiş bir yapım. Lucifer aslında emekli olmuş bir melektir. Cehennemin patronu olmasına rağmen görevinden istifa ederek, dünyaya gelir ve Los Angeles'a yerleşir. Burada Lux isimli bir gece kulübü açar ve yine kendi türünden bir yardımcı ile işe başlar. Elbette o bir insan değildir ve tek derdi eğlenmektir.

Lucifer 6. sezon ne zaman çıkacak? Lucifer yeni sezon yayınlanacak mı, final mi olacak?

Lucifer, dünyada ilk başlarda sadece eğleniyor olsa da bir süre sonra kendini bir cinayeti aydınlatmaya çalışırken bulacaktır. Burada aslında kendi karakterine ters düşmektedir.

LUCİFER DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Tom Ellis (Lucifer Morningstar)

Lauren German (Chloe Decker)

Kevin Alejandro (Dan Espinoza)

D.B. Woodside (Amenadiel)

Lesley-Ann Brandt (Mazikeen)

Scarlett Estevez (Trixie)

Rachael Harris (Linda Martin)

Aimee Garcia (Ella Lopez)

Tricia Helfer (Charlotte)

Tom Welling (Marcus Pierce)

Inbar Lavi (Eve)

Kevin Rankin (Malcolm Graham)

Graham McTavish (Father Kinley)

Jeremiah Birkett (Lee)

  • lucifer 5. sezon 2. kısım
  • lucifer 5. sezon
  • lucifer ne zaman
  • lucifer netflix
  • lucifer netflix 5. sezon
  • lucifer izle
<p>İstanbul Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Eray Güçlüer, terör örgütü DHKP-C operasyonuna i

Kılıçdaroğlu'nun iddiası yeniden gündemde

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi