• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
29 Mayıs 2020 Cuma 17:51 | Son Güncelleme:

Gizem Özcan kaç yaşında, nereli? Lezzet Düşkünleri Gizem Özcan kimdir?

Gizem Özcan kaç yaşında, nereli" Lezzet Düşkünleri Gizem Özcan kimdir"

Lezzet Düşkünleri yarışmacıları merak ediliyor. Lezzet Düşkünleri Gizem Özcan kimdir? sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Ünlü şef Gabriele Lezzet Düşkünleri Gizem Özcan kimdir? merak ediliyor. Sponza'nın sunumuyla ekranlara gelen ve seyircinin de oyları ile söz hakkı sahibi olacağı Lezzet Düşkünleri evinde, 2'li takımlar halinde yarışacak olan 5 çift, birbirlerine meydan okuyarak tüm hünerlerini sergileyecek ve Lezzet Düşkünleri evinde en uzun süre kalabilmek ve haftanın ödülünü kazanmak için yarışacaklar. İşte yarışmacı Gizem Özcan hakkında merak edilenler...

Lezzet Düşkünleri yarışması Tv8 ekranlarında başladı. Pazartesi günü yayınlanan ilk bölümü ile beğenileri toplayan Lezzet Düşkünleri, Ünlü şef Gabriele Sponza'nın sunumuyla ekranlara geliyor. Lezzet Düşkünleri evinde, 2'li takımlar halinde yarışacak olan 5 çift, birbirlerine meydan okuyarak tüm hünerlerini sergileyecek. Selen Özcan/Gizem Özcan çifti ile ilgili aramalar yoğunlaştı. İzleyiciler "Lezzet Düşkünleri Gizem Özcan kimdir?" sorusunun yanıtını araştırıyor. İşte detaylar...

GİZEM ÖZCAN VE SELEN ÖZCAN KİMDİR?

Aslen Kayserili olan 22 yaşındaki Selen Özcani hukuk öğrencisi. Yemek yapmayı babaannelerinde öğrenen Özcan'ın partneri ve kardeşi Gizem Özcan da hukuk öğrencisi. Tatlılar konusunda oldukça iddialı olan ikili aynı evde yaşıyorlar ve genel olarak iyi anlaşıyor.

LEZZET DÜŞKÜNLERİ YARIŞMASININ FORMATI NASIL?

Ünlü şef Gabriele Sponza'nın sunumuyla ekranlara gelecek olan ve seyircinin de oyları ile söz hakkı sahibi olacağı Lezzet Düşkünleri evinde, 2'li takımlar halinde yarışacak olan 5 çift, birbirlerine meydan okuayarak tüm hünerlerini sergileyecek ve Lezzet Düşkünleri evinde en uzun süre kalabilmek ve haftanın ödülünü kazanmak için yarışacaklar.

Sponza ise seyirciye hem pratik mutfak bilgileri verecek hem de seyircinin dili damağı olarak, ekrana gelen tüm lezzetleri detayları ile aktaracak.

Haftanın finalinde bir çift büyük ödülü kazanırken bir çift de hayallerine veda edecek. 6. günün sonunda elenen çiftin yerine ise yine çok yetenekli bir başka çift gelecek ve yarışma tüm heyecanıyla kaldığı yerden devam edecek.

<p>Yurt genelinin parçalı ve az bulutlu, zamanla Marmara’nın batısının çok bulutlu, gece saatl

Bugün hava nasıl olacak? Gök gürültülü sağanak bekleniyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'daki sis havadan görüntülendi