• $7,3569
  • €8,9423
  • 437.159
  • 1532.92
23 Kasım 2020 Pazartesi 11:56 | Son Güncelleme:

Leyla ile Mecnun'un Sedef'i Zeynep Çamcı'nın yeni projesi belli oldu

Leyla ile Mecnun'un Sedef'i Zeynep Çamcı'nın yeni projesi belli oldu

Zeynep Çamcı, Leyla ile Mecnun dizisindeki Sedef karakteri ile hafızalara kazındı. Ardından da Adını Feriha Koydum dizisindeki Can Serter olarak göz dolduran oyuncu, farklı kişiliği ve enerjisi ile büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Leyla İle Mecnun'un Sedef'i Zeynep Çamcı'nın yeni projesi ise ortaya çıktı.

Yaratıcı kişiliği nedeniyle de dikkat çeken Çamcı, farklı rolleri de başarıyla canlandırdı. Beni Böyle Sev dizisindeki Ayşem, Kara Yazı’daki Yaren, Seviyor Sevmiyor dizisindeki Deniz ve son olarak da Adı Zehra’daki Zehra ile ekranlarda yerini aldı. Ünlü oyuncu şimdi ise yeni bir dizi için hazırlıklarına başlayacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın bilgisine göre Zeynep Çamcı, Gain platformu için hazırlıklarına başlanan psikolojik gerilim türündeki Terapist isimli dizide başrolde yer alacak.

Muhammet Uzuner, Murat Kılıç ve Çağdaş Onur Öztürk ile başrolü paylaşacak olan Zeynep Çamcı, böylelikle bir süre ara verdiği dizi setlerine yeniden dönüş yapmış olacak.

Çamcı en son kendisinin yazdığı ve yönettiği, moda devlerine kafa tutan genç bir kadının hikayesini konu edildiği Feride isimli filmi çekmişti. Yapımda birçok ünlü isim de yer almıştı.

<p>Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella, hükümet krizini aşmak için yarından itibaren parlamentoda temsil

İtalya'da hükümet krizi... Conte gitti, şimdi ne olacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ahır yapımı sırasında bulduğu taşların gizeminin çözülmesini istiyor

40 kilometrelik alanı kaplayan Nazik Gölü'nün yüzeyi buzla kaplandı