• $8,156
  • €9,7431
  • 458.135
  • 1376.19
31 Mart 2021 Çarşamba 10:31 | Son Güncelleme:

Leyla İle Mecnun'un İsmail Abi'si Serkan Keskin Mucize Doktor kadrosuna transfer oldu

Leyla İle Mecnun'un İsmail Abi'si Serkan Keskin Mucize Doktor kadrosuna transfer oldu

Bir döneme damgasını vuran absürt komedi dizisi Leyla İle Mecnun'da İsmail Abi karakterine hayat veren ve gönüller taht kuran Serkan Keskin'in yeni projesi belli oldu. Ekranların aranılan yüzü Serkan Keskin, Onur Tuna ve Taner Ölmez'in rol aldığı Mucize Doktor kadrosuna dahil oldu. Serkan Keskin, Mucize Doktor dizisinde 'teşhis dehası Muhsin' karakterine hayat verecek.

TRT1'de ekrana getirilen Leyla İle Mecnun dizisinde hayat verdiği İsmail Abi karakteri ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Serkan Keskin yeni projesi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Fox TV'nin sevilen yapımlarından olan başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal ve Fırat Altunmeşe gibi isimlerin rol aldığı Mucize Doktor dizisi kadrosuna Serkan Keskin dahil oldu.

Serkan Keskin, Mucize Doktor kadrosuna 'teşhis dehası Muhsin' karakteri ile 57. bölümden itibaren dahil olacak. Muhsin; çok büyük çelişkileri olan, kültürlü, takıntılı ama kapalı bir kutu gibi gizemli karakteriyle hastanenin ortasına ve Ali Vefa'nın hayatına bomba gibi düşecek.

SERKAN KESKİN KİMDİR?

Ünlü oyunca Serkan Keskin 25 Kasım 1977 tarihinde İzmit'te doğmuştur. Hem İzmir Şehir Tiyatrosu'nda hem de Akademi İstanbul'da çeşitli eğitimler alarak kendisini geliştirmiştir. Serkan Keskin ilk oyunculuk deneyimini 2003 yılında yayınlanan "Çaylak" adlı dizisinde yaşamıştır.

Serkan Keskin, oyunculuk kariyeri boyunca çeşitli film, dizi ve tiyatro projelerinde yer alarak profesyonel bir deneyim kazanmıştır. 2011 yılında yayınlanan "Leyla ile Mecnun" dizisi sayesinde canlandırdığı karakter sayesinde şöhretini arttırmıştır. Serkan Keskin bu dizide profesyonel oyunculuğuyla hayranlarının beğenisini kazanmıştır. Başarılı performansı sayesinde de 32. İsmail Dümbüllü ödülünün sahibi olmayı başarmıştır.

Keskin, Leyla ile Mecnun oyuncularının kurduğu Leyla The Band müzik grubunda da bas gitarcı olarak görev almış, böylece müzik sektöründe de başarısını sergilemiştir. Keskin son olarak Fox'un sevilen dizisi Mucize Doktor'da canlandıracağı Muhsin karakteri ile izleyenlerin karşısında olacak.

<p>Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Özlem Esen Koronavirüs'ün kalp rahatsızlığı olanlar üzerindeki etkis

Koronavirüs Kalp Krizine Yol Açar Mı?

Osmanlı döneminde padişahların iftar sofralarını süsleyen yemekler

Petranboard'u kapan zirveye koştu

Muş'un yüksek kesimleri beyaz örtüyle kaplandı