• $9,5219
  • €11,0593
  • 547.374
  • 1507.57
18 Eylül 2021 Cumartesi 17:43 | Son Güncelleme:

Arif Güloğlu'na ÇGH 2 yıldızlarından doğum günü sürprizi

Çok Güzel Hareketler 2 kadrosunda yer alan Arif Güloğlu, lenf kanserine yakalanmasının ardından tedavi sürecine başladı. Genç oyuncunun durumu iyiye giderken doğum günü için ekip arkadaşlarından sürpriz bir video geldi. Güloğlu, o anları "Böyle bir aileye sahip olduğum için çok şanslıyım. Siz benim başladığım ve hiç bitirmeyeceğim en güzel skeçsiniz. Ayrıca gördüğüm en iyi koro çalışması. Hepinizi çok seviyorum ekip" notuyla paylaştı.

Kanal D'nin sevilen programlarından olan Çok Güzel Hareketler 2 kadrosunda yer alan Arif Güloğlu, geçtiğimiz aylarda lenf kanserine yakalandığını duyurdu. Oyunculuğa ara veren genç oyuncu kemoterapi tedavisine başladı.

Sağlık durumu iyiye giden ve tedavisinin bitmesinin ardından ekibe dönmesi beklenen Arif Güloğlu'nun doğum günü için Çok Güzel Hareketler 2'deki arkadaşlarından jest geldi.

Ekip arkadaşlarının kendisi için çektiği doğum günü videosunu paylaşan Güloğlu, "Böyle bir aileye sahip olduğum için çok şanslıyım. Siz benim başladığım ve hiç bitirmeyeceğim en güzel skeçsiniz. Ayrıca gördüğüm en iyi koro çalışması. Hepinizi çok seviyorum ekip" notunu düştü.

<p>Irak  ve Suriye'ye 2, Lübnan'a 1 yıl asker gönderme süresinin uzatılmasına ilişkin  Cumhurbaşkanl

CHP Tezkereye 'Hayır' Oyu Vereceğini Açıkladı

Kepçe ile yol kapatıp drift yaptılar

Muğla'daki fosil alanında yeni buluntulara ulaşıldı

''UÇBEY''in ilk kez kullanıldığı operasyonda gri listedeki terörist vuruldu