• $ 5,9226
  • € 6,5657
  • 296.348
  • 122747
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

La Casa de Papel ekibi ile Madrid'de bir gün!

Netflix'in dünyayı kasıp kavuran ve 3. sezonu ile büyük etki yaratan La Casa de Papel'in izleyici kitlesinin gücü ortada. Binge watching’ garantili yapımın üçüncü sezonunun Netflix’e yüklenmesi için hangimiz gün saymadık ki? Kadronun 2 önemli ismi Madrid'de merak edilen soruların cevabını yanıtladı.

ÁLVARO MORTE, ITZIAR ITUÑO, PEDRO ALONSO

DİZİDE “PROFESÖR” KARAKTERİNİ CANLANDIRMASAYDINIZ KİME HAYAT VERMEK İSTERDİNİZ?

Álvaro Morte: Aslında buna cevap vermek çok zor çünkü kendimi dizideki başka bir karakterin yerine koyamıyorum düşününce. Dizideki herkesin kendi canlandırdığı karakter ile özel bir bağı var. Aslında geçenlerde Berlín ile karakterlerimizin bir paranın iki yüzü gibi olduğunu tartışmıştık ama ben 'Profesör'ü seviyorum ve onu canlandırdığım için mutluyum. 

SİZCE İYİLİK VE KÖTÜLÜK ARASINDA KESİN BİR ÇİZGİ VAR MI?

Itziar Ituño: Aslında ne kimsenin karakter olarak iyi ya da kötü olması konusunda ne de kişilerin davranışlarında böyle bir ayrım var. Bu tamamen olaya kimin hangi perspektiften baktığına göre değişkenlik gösterir. Bence hepimiz içimizde aydınlık ve karanlık tarafları barındırıyoruz. Dizideki karakterler de bunun açık bir örneği aslında. 

PEKİ, SİZCE “RAQUEL” GÜVENİLİR BİR KARAKTER Mİ?

I.I: Bence şu an için evet (gülüyor). Raquel, oldukça esnek bir karakter. Dizinin ilk bölümlerine nazaran hayata karşı bakış açısını, tavrını değiştirdi. Yani bence mantıklı bir karakteri var. 

İNSANLAR NEDEN “BERLÍN”E BAYILIYOR?

Pedro Alonso: Kötü bir dünyada yaşıyoruz (gülüyor). Berlín, gerçekleştirdiği aksiyonların hiçbirinde ahlaki bir yanlışlık olduğunu düşünmüyor, çok da kötü şeyler yapıyor ama insanlara bunu eğlenceli görünen bir şekilde yansıtıyor. 
Á.M: Bence Berlín, acı gerçekleri herkesin yüzüne vuruyor. Bu seviyede bir dürüstlük herkesin sahip olabileceği bir şey değil. Bu da insanlara çekici geliyor olabilir. Eğer Berlín, sizi bir akşam yemeğine davet etse o akşamın unutulmaz olacağını önceden tahmin edebilirsiniz. 

RÖPORTAJIN TAMAMI ALEM'DE!

RÖPORTAJIN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ


<p>İsrail’de geçtiğimiz hafta çok şiddetli yağışlar meydana gelmiş ve ülkede birçok yerde hayat durm

Görüntüler Ortaya Çıktı: İsrail F-16´ları Suya Gömüldü!

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Pasaport polisleri yeni kıyafetlerini giydi

Üşüdüğü için otobüse binen köpeği 1,5 saat gezdirdi