• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
26 Mayıs 2021 Çarşamba 09:20 | Son Güncelleme:

La Casa De Papel 5. sezon fragmanı yayınlandı! La Casa De Papel 5. sezon tarihleri belli oldu!

La Casa De Papel 5. sezon fragmanı yayınlandı! La Casa De Papel 5. sezon tarihleri belli oldu!

Heyecanla beklenen La Casa De Papel 5. sezon fragmanı yayınlandı. Milyonlarca izleyicinin beklediği La Casa De Papel 5. sezon tarihleri de belli oldu. Netflix tarafından yapılan paylaşımda 5. sezonun 2 kısımda yayınlanacağı bildirildi. Peki, La Casa De Papel 5. sezon tarihi ne zaman? İşte La Casa De Papel 5. sezon fragmanı...

La Casa De Papel 5. sezonu için geri sayım devam ediyor. Netflix'in yeni La Casa De Papel paylaşımı dizi hayranlarını heyecanlandırdı. Geçtiğimiz günlerde yapılan paylaşımda çekimlerin tamamlandığı duyurulmuştu. Netflix yaptığı son paylaşımda 5. sezon için tarihleri açıkladı. Peki, La Casa De Papel 5. sezon tarihi ne zaman? İşte La Casa De Papel 5. sezon fragmanı...

LA CASA DE PAPEL 5. SEZON TARİHİ BELLİ OLDU

La Casa De Papel 5. sezon için çekimlerin tamamlandığı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Son sezon için heyecanla beklenen tarih de açıklandı. Netflix tarafından yapılan paylaşımda 5. sezonun 2 kısımda yayınlanacağı bildirildi.


LA CASA DE PAPEL 5. SEZON TARİHLERİ

5. Sezon 1. Kısım 3 Eylül.

2. Kısım 3 Aralık.

LA CASA DE PAPEL YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

La Casa de Papel'in merakla beklenen 5. sezonunun Alvaro Morte'nin canlandırdığı Profesör ve soygun ekibinin pek çok açıdan imkansız gibi görünen soygunu nihayet tamamlaması bekleniyor.

Dizinin ilk sezonlarında Raquel Murillo isimli polis amirini canlandıran ancak daha sonra taraf değiştirerek karakteri "Lizbon" ismiyle soygun ekibine katılan Itziar Ituño da pek çok "La Casa de Papel" hayranı gibi dizinin nasıl sona ereceğini merak etse de bunun daimi bir son anlamına gelebileceğinden üzüntü duyduğunu belirtiyor. Ancak Ituño verdiği yeni röportajda 6. sezonun çekilme ihtimalini tamamen ihtimal dışı bırakmadı.

Sevilen oyuncu açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Bence La Casa de Papel'in hikayesini burada bitirmek doğru bir karar ancak bunun gelecekte yeniden ele alınıp alınmayacağını kim bilebilir? Ben de yormaması ya da tatsız hale gelene kadar esneyen bir sakıza dönüşmemesi için hikayelerin doğru uzunlukta olması gerektiğini düşünenlerdenim. Mekana, geçmişe ve özellikle ekibe duyduğunuz sevgiye alışırsınız. Bu başladığımızdan bu yana dev bir macera oldu ve sanırım çekimlerin son gününde çok ağlayacağız."

LA CASA DE PAPEL KONUSU NEDİR?

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

Álex Pina tarafından yaratılan televizyon dizisinin iki kısma ayrılan bir tek sezondan ibaret olması planlanmıştı. 15 bölümden oluşan dizi ilk olarak 2 Mayıs 2017 - 23 Kasım 2017 tarihlerinde İspanyol televizyon kanalı Antena 3'te yayımlandı. 2017 sonlarında Netflix, dizinin dünya genelinde dijital yayın haklarını satın aldı. Diziyi daha kısa 22 bölüme bölen Netflix, ilk kısmı 20 Aralık 2017'de ve ikinci kısmı 6 Nisan 2018'de yayımladı. Nisan 2018'de Netflix, dizinin bütçesini belirgin oranda artırarak 16 yeni bölüm siparişi verdi. 8 bölümden oluşan 3. kısım 19 Temmuz 2019'da yayımlandı. 8 bölümden oluşan 4. kısım ise 3 Nisan 2020'de yayımlandı.

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

Alex Pina tarafından yaratılan televizyon dizisinin iki kısma ayrılan bir tek sezondan ibaret olması planlanmıştı. 15 bölümden oluşan dizi ilk olarak 2 Mayıs 2017 - 23 Kasım 2017 tarihlerinde İspanyol televizyon kanalı Antena 3'te yayımlandı. 2017 sonlarında Netflix, dizinin dünya genelinde dijital yayın haklarını satın aldı. Diziyi daha kısa 22 bölüme bölen Netflix, ilk kısmı 20 Aralık 2017'de ve ikinci kısmı 6 Nisan 2018'de yayımladı. Nisan 2018'de Netflix, dizinin bütçesini belirgin oranda artırarak 16 yeni bölüm siparişi verdi. 8 bölümden oluşan 3. kısım 19 Temmuz 2019'da yayımlandı. 8 bölümden oluşan 4. kısım ise 3 Nisan 2020'de yayımlandı.

  • la casa de papel berlin
  • la casa de papel 5. sezon
  • la casa de papel tarihi
  • la casa de papel 5. sezon tarihi
  • la casa de papel ne zaman
  • la casa de papel 5. kısım
  • la casa de papel 5.sezon tarihleri
<p>Terör örgütü PKK/PYD Suriye'nin Tel Rifat Bölgesi'nden çok namlulu roketatarla saldırı gerçekleşt

PKK/YPG'den sivillere saldırı

Kuzey Makedonya'nın zarafet sembolü... Osmanlı mirası Alaca Cami

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak