• $ 5,9448
  • € 6,5556
  • 299.553
  • 122142
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Kuzgun yeni sezon ne zaman başlayacak? Kuzgun yeni sezonu için geri sayım başladı!

Kuzgun yeni sezon tarihi arama motorunda aranan konular arasında bulunuyor.. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Kuzgun yayınlandığı ilk bölümden beri heyecanla izleniyor. Dizinin hayranları ‘Kuzgun yeni sezon ne zaman başlıyor?’ sorusuna yanıt aramaya başladı. Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in yer aldığı dizinin yeni sezon tarihi belli oldu ve e fragmanı yayınlandı! İşte Kuzgun yeni sezon başlama zamanı..

Kuzgun yeni sezon ne zaman başlıyor? sorusu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Kuzgun yeni sezon fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran ve heyecan dolu sahneleriyle izleyicisini ekran başına kilitleyen Kuzgun yeni sezona bomba gibi dönüş yapıyor. Başrollerinde Barış Arduç ve Burcu Biricik’in yer aldığı, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin üstlendiği dizinin yeni sezonuna sayılı günler kaldı. Olay dolu son bölümüyle sezon finaline giden dizinin yeni sezonu sabırsızlıkla bekleniyor.  Kuzgun yeni sezon tarihi ve fragmanı haberimizde sizlerle..

KUZGUN YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Kuzgun yeni sezonu 18 Eylül Çarşamba akşamı başlıyor.

KUZGUN YENİ SEZON TANITIM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KUZGUN SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Dila, Kuzgun’u kalbinden vuruyor!

Kuzgun, Ferman’ın evinden aldığı bir delille Derviş’e gelir ve ondan bu delille ilgili araştırma yaptırmasını ister. Çıkacak sonuç, Yusuf’un hayatta olup olmadığını açığa çıkaracaktır. 

Meryem, Derviş’in gerçekte kim olduğunu öğrenir ve onunla yüzleşir. Meryem bu andan itibaren mutlak bir ölümle yüzyüze kalırken, Kuzgun ile Ali arasındaki düşmanlık daha da derinleşecek, Ali, Kartal’ı da ateşe atacak bir hamlede bulunacak ve Kuzgun ile aralarında şiddetli bir hesaplaşma yaşanacaktır. Veliahtı Kuzgun’un Dila’ya hala zaafı olduğunu gören Derviş ise bu durumdan rahatsızdır. Kuzgun’a tarafını belli etmesi, tercihlerinin ağırlıklarıyla yüzleşmesi ve Dila’dan uzaklaşması için çok riskli bir oyun kurar. Bu oyunun bir yürütücüsü Dila, öteki yürütücüsü Ali olacaktır. Dila, kendisinden istenen şeyle ilgili çok önemli bir kararın eşiğine gelir. Bu karar, Dila’nın kendisini aşağıya attığı bir uçurumdan farksızdır. 

Birbirlerine uzak ama birbirlerinin özlemiyle yanıp tutuşan Kuzgun ve Dila için bu kurulan oyun hayatlarını sonsuza kadar değiştiren son büyük adım haline gelir. En büyük bedeli Kuzgun’un mu Dila’nın mı ödeyeceği belli olmayan bu büyük adım, gözükara iki aşığın içlerindeki en ağır duygularla yüzleşmeleriyle şoke edici bir sona yol açacaktır.

 


Depremle İlgili Provakatif Paylaşımlar Yapanların Amaçları Nedir?

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

İnsanların acılarını hafifleten dövmeler

Elazığ depremine sessiz kalmadılar! Ünlüler acılarını sosyal medyadan paylaştı