• $7,4123
  • €8,9908
  • 439.088
  • 1467
25 Kasım 2020 Çarşamba 16:59 | Son Güncelleme:

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın Yıldız'ı Aslıhan Güner'den Nilsu Berfin Aktaş'a hoşgeldin mesajı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın Yıldız'ı Aslıhan Güner'den Nilsu Berfin Aktaş'a hoşgeldin mesajı

Show TV'nin cumartesi akşamları yayınlanan komedi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın setinde de korona paniği yaşanmıştı. Covid 19 salgınına rağmen devam eden dizi çekimlerinde pek çok oyuncu ve çalışan koronaya yakalanmıştı. Alının tüm tedbirlere karşın yaşanan bu durum karşısında oyuncular karantinaya girerken, zaman zaman çekimlere de ara veriliyor.

Ordu’da çekilen Kuzey Yıldızı dizisinde de bir süre önce dizinin genç oyuncularından birinde korona çıkmış, tüm ekip ve oyunculara test yapılmıştı. Dizinin çekimlerine kısa bir süre de ara verilmiş ve başka kimsede rastlanmayınca çekimlerde devam etmişti.

Dizide İsmail Demirci’nin oynadığı Kuzey karakterinin kızı Gökçe’ye hayat veren genç oyuncu Nilsu Berfin Aktaş koronaya yakalanan isimdi.

Genç oyuncunun iyileştiği ve sete yeni döndüğü de Aslıhan Güner’in paylaşımıyla ortaya çıktı. Süreç Film imzalı dizinin çekimlerine devam edilirken, iki oyuncunun son paylaşımı da dikkatleri çekti.

Aslıhan Güner, genç oyuncunun sete dönüşünü sevinçle karşıladı. Önce kendi hesabında birlikte çekildikleri fotoğrafı yayınlanan Nilsu Berfin Aktaş, Aslıhan Güner’in kendisine “İyi ki geldin, setin neşesi ve enerjisi sensin, sen sette değilken çalışasım bile yoktu” dediğini aktarıyor.

<h3>Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu, CHP'nin 'Militan' provokasyonunu AKŞAM TV

CHP neden 'Militan' provokasyonu yapıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sivas'ta tıra arkadan çarpan ambulanstaki hemşire öldü, şoför yaralandı

Define için 45 metre tünel kazmışlar! Suç üstü yakalandılar