• $ 6,862
  • € 7,8092
  • 399.497
  • 118713
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
06 Haziran 2020 Cumartesi 20:45 | Son Güncelleme:

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. bölüm fragmanı! Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm bu akşam var mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm bu akşam var mı? sorusunun yanıtı dizi hayranları tarafından yoğun olarak araştırılıyor. başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi isimlerin paylaştığı Kuzey Yıldızı-İlk Aşk yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sona eriyor...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü için geri sayım sona eriyor. Koronavirüs salgını nedeni ile setlere ara veren Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi için hasret bitiyor. İzleyicilerin heyecanla beklediği Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümleri ile ekrana geri dönüyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. bölüm fragmanına haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 28. BÖLÜM FRAGMANI

KUZEY YILDIZI İLK AŞK BU AKŞAM VAR MI?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü bu akşam saat 20:00'de Show Tv ekranlarında olacak.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Çetin, ilk defa hikayenin kötü adamı olmaktan çıkıp Yıldız’a, Kuzey’in aylardır beklediği özgürlük biletini vermiştir. Ama Yıldız, Çetin’e güvenmemeyi öğrenecek kadar çok yaşamıştır. Çetin’e güvenmez, belgeleri, sahibine verecektir. Fakat Yıldız’la Kuzey, bir araya geldiklerinde hiçbir zaman problem çözemedikleri gibi bilakis yeni problemler yaratmakta mahirlerdir. Bu yüzden ikisinin de hayali suya düşmek üzeredir. 

Kuzey'le Yıldız, asıl engelin kendileri olduğuna karar verdiğinde bu problemi ayrı ayrı çözmek yerine çift terapisine gitmeye karar verirler. Terapistin sürpriz önerisinden sonra, ikilinin önünde bu zamana kadar hiç yaşamadıkları bir deneyim onları beklemektedir.

İki inatçı keçi, iki uslanmaz aşık, iki ayrı kutup nasıl bir araya gelecektir? Bu deneyimin sonunda iki ayrı dünya, bir daha bir araya gelmemek üzere ayrılacak mıdır, yoksa birbirlerinde bu zamana kadar keşfetmedikleri bir şeyi keşfedecekler midir? Kuzey'le Yıldız bu kez çok daha derinlerde bir duyguyla sınanmaktadır. Kuzey'le Yıldız’ın sınavı, Sefer ve Nahide için gerçek olmuştur. Sefer, sonunda baba olacaktır. Yıllardır bu anı bekleyen ve hazırlanan çiftimiz aslında ne kadar acemi ve hazırlıksız olduklarını fark ederler. Bunun paniğini tabi ki tek başına yaşamayacaklar, çevresindeki herkesi de bu girdaba sürükleyeceklerdir.

Araba fiyatına bir kurbanlık daha satıldı

Araba fiyatına bir kurbanlık daha satıldı

Genç fenomen Taha Duymaz zahter salatası için mutfakta!

Genç fenomen Taha Duymaz zahter salatası için mutfakta!

Bitter çikolata tüketmek için 10 neden

Bitter çikolata tüketmek için 10 neden

Dünyanın nazar boncuğu 'Meke Gölü'nde bir damla su kalmadı

Dünyanın nazar boncuğu 'Meke Gölü'nde bir damla su kalmadı