• $8,1654
  • €9,8305
  • 466.924
  • 1348.41
05 Mart 2021 Cuma 19:54 | Son Güncelleme:

Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit'in tarzını konuşturduğu iddialı paylaşımına beğeni yağdı

Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit'in tarzını konuşturduğu iddialı paylaşımına beğeni yağdı

Kuruluş Osman'ın yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit yeni paylaşımlarıyla iddiasını ortaya koydu. Reklam yüzü olduğu giyim firmasının çekimleri için objektif karşısına geçen ünlü oyuncunun karizması ve stilini konuşturduğu pozlarına sosyal medyada beğeni yağdı.

Atv'nin rekortmen dizisi Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit son paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Bir giyim firmasının marka yüzü olan ünlü isim, karizmasını ve yakışıklılığını konuşturduğu yeni paylaşımlarıyla rakiplerini solladı, sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Geniş bir hayran kitlesine sahip ünlü oyuncu uzun süredir bir giyim markasının reklam yüzü olarak da kariyer basamaklarındaki tırmanışına devam ediyor.

Burak Özçivit marka yüzü olduğu firmanın çekimleri için objektif karşısına geçti. Başarılı oyuncu çekim için verdiği pozlardan birini Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sunarak dikkatleri üzerine çekti.

Markanın yeni koleksiyonu için arazi aracı önünde poz veren 36 yaşındaki oyuncunun gönderisine kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Öte yandan çekimler için farklı kıyafetler giyen ve story'sinden paylaşımlarına devam eden ünlü isim, karizmatik halleriyle dikkat çekti ve sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Bay Yanlış'ın Ezgi'si Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu'nun aralarına dizi girmişti! Aşıklar kavuştu

Gigi Hadid imaj yeniledi! Kızıl saçlarıyla sosyal medyayı ikiye böldü

<p>Asıl vicdan nerede! CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, '128 milyar dolar nerede?' yalanına mül

Vicdansız sömürü

Eski otomobilini karavana çevirdi! Sosyal medyada fenomen oldu

Tarla sürerken buldu! Şimdi Çorum Müzesi'nde sergileniyor

Türk televizyonlarında şimdiye kadar sorulmuş en ilginç sorular