• $ 5,7991
  • € 6,4612
  • 274.622
  • 108999
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Kuruluş Osman'ın Sofia'sı kimdir? Kuruluş Osman'ın Sofia'sı Alma Terziç nereli?

Kuruluş Osman'ın Sofia'sı Alma Terziç nereli? sorusu merak edilen konular arasında yerini aldı. Diriliş Ertuğrul'un devamı Kuruluş Osman 20 Kasım Çarşamba akşamı izleyivi ile buluşmaya hazılanıyor. Dizinin oyuncu kadrosu da belli oldu. Alma Terziç Kuruluş Osman'ın Sofia'sı olarak izleyici karşısına çıkacak. Diziyi seyredenler Kuruluş Osman'ın Sofia'sı Alma Terziç kimdir, nereli? merak ediyor. İşte yanıtı..

Kuruluş Osman'ın Sofia'sı kimdir? sorusu arama motorunda yoğun olarak araştırılıyor. Heyecanla beklenen Kuruluş Osman yeni dizisi için beklenen gün geldi çattı. İzleyiciler Çarşamba akşamını sabırsızlıkla bekliyordu. Kuruluş Osman bugün ekranlarda olacak. Kuruluş Osman dizisinde Sofia karakterine Alma Terziç can verecek. Diziyi seyredenler Kuruluş Osman'ın Sofia'sı Alma Terziç kimdir, nereli? merak ediyor. İşte yanıtı..

KURULUŞ OSMAN SOFİA KİMDİR?

Kuruluş Osman’ın Sofia’sı Alma Terziç 11 Temmuz 1987 tarihinde Yugoslavya'da dünyaya geldi. 2012 yılında müziklerini Zülfü Livaneli'nin yaptığı "Veda" dizisinde Eirene karakterini canlandırdı, bu dizide Mehmet Aslantuğ ve Fahriye Evcen ile birlikte rol aldı.

2013 yılında "Öyle Sevdim ki Seni" sinema filminde oynadı.

2014 yılında "Şeref Meselesi" adlı dizide Kerem Bursin, Şükrü Özyıldız ve Yasemin Allen ile beraber oynadı. Alma Terziç , tarihi dizi Kuruluş Osman'da Sofia (Sofya) karakterine hayat verecek.

 


<p>Aksam.com.tr</p>

<p>Ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Çiğdem Batur, ekranlara ne zaman dön

Çiğdem Batur´dan ´Ekranlarda Neden Yoksunuz?´ Sorusuna Çarpıcı Yanıt

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Bu ormana adım atan intihar ediyor

Sivas'ta görüldü duyan oraya koştu