• $8,3252
  • €10,0209
  • 479.01
  • 1420
01 Mart 2021 Pazartesi 01:23 | Son Güncelleme:

Kuruluş Osman'ın Malhun Hatun'u Yıldız Çağrı Atiksoy yoğun tempoya dayanamadı! Hastane çıkışı görüntülendi

Kuruluş Osman'ın Malhun Hatun'u Yıldız Çağrı Atiksoy yoğun tempoya dayanamadı! Hastane çıkışı görüntülendi

Atv ekranlarında yayınlanan ve birçok sahnesiyle izleyicilerde büyük heyecan yaratan Kuruluş Osman Yıldız Çağrı Atiksoy'u kadrosuna katmıştı. Kuruluş Osman dizisinde Malhun Hatun karakterine hayat veren Yıldız Çağrı Atiksoy dizinin yoğun temposuna dayanamadı ve hastaneye gitti. Yasak Elma dizisinde Çağatay karakterine hayat veren sevgilisi Berk Oktay ile birlikte hastaneye giden oyuncunun bitkin olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Kuruluş Osman dizisine transfer olan Yıldız Çağrı Atiksoy sevgilisi Berk Oktay ile hastaneye giderken görüntülendi. Çarşamba akşamları Atv'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisine "Malhun Hatun" karakteri ile dahil olan Yıldız Çağrı Atiksoy dizinin yoğun temposuna dayanamayınca hastaneye gitmek zorunda kaldı.

Yıldız Çağrı Atiksoy Yasak Elma dizisinde oynayan sevgilisi Berk Oktay ile Ankara Ulus'ta bir hastaneden çıkarken görüntülendi. Hastanede serum takılan ve kendine geldikten sonra da evine gönderilen Atiksoy, röportaj yapmak için kameraların yanına gitmek yerine arabaya geçmeyi tercih etti.

Berk Oktay ise yaşananları kameralara açıkladı. Oyuncu, "Çağrı yeni işe başladı. Ondan dolayı biraz fazla yoruldu herhalde. Serum taktırmaya geldik, kontrollerimiz yapıldı. Bir sıkıntımız yok" diye konuştu.

<p class='MsoNormal'>Aslında tarih bir yandan çok keyifli bir yandan da çok  sıkıntılı bir alan... Ç

Matbaa Osmanlı'ya neden geç geldi?

Tokat'ta bulunan tilki yavruları koruma altına alındı

İstanbul Havalimanı'nda göçmen kaçakçılığı

Balıkesir'in büyülü güzelliği Kuş Cenneti Milli Parkı