• $8,3234
  • €10,0287
  • 478.696
  • 1420
12 Şubat 2021 Cuma 21:51 | Son Güncelleme:

Kuruluş Osman'ın Malhun Hatun'u Yıldız Çağrı Atiksoy bakın kimin sevgilisi çıktı! Yasak Elma'da oynuyormuş...

Kuruluş Osman'ın Malhun Hatun'u Yıldız Çağrı Atiksoy bakın kimin sevgilisi çıktı! Yasak Elma'da oynuyormuş...

Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Çarşamba günleri izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman'ın kadrosuna Yıldız Çağrı Atiksoy da katıldı. Atikyoy dizide Malhun Hatun karakterine hayat verecek. Ünlü oyuncunun sevgilisini duyanlar ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bakın Yıldız Çağrı Atiksoy hangi Yasak Elma oyuncusu ile sevgiliymiş...

Başrollerinde başarılı oyuncu Burak Özçivit'in yer aldığı Kuruluş Osman dizisi Yıldız Çağrı Atiksoy'u kadrosuna kattı. Güzel oyuncu dizide Malhun Hatun karakterine hayat verecek. Atiksoy'un hayranları şimdiden heyecanlanmaya başlarken ünlü oyuncunun kendisi gibi ünlü başka bir oyuncu ile sevgili olduğu ortaya çıktı.

Şampiyon, Yedi Güzel Adam ve Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi dizilerde oynayan Yıldız Çağrı Atiksoy'un Berk Oktay ile sevgili olduğu öğrenildi. Savaşçı dizisinde oynayan Berk Oktak radikal bir karara imza atarak diziden ayrılıp Yasak Elma dizisine geçmişti. Zaman zaman birlikte vakit geçirdikleri anları sosyal medyadan paylaşan ikili takipçileri ile iletişim kurmayı da ihmal etmiyor.

<p>THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, 'Dünyanın en modern kargo terminalini açacağız. Aynı zaman

THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycı: Dünyanın en modern kargo terminalini açacağız

Tokat'ta bulunan tilki yavruları koruma altına alındı

İstanbul Havalimanı'nda göçmen kaçakçılığı

Balıkesir'in büyülü güzelliği Kuş Cenneti Milli Parkı