• $9,3193
  • €10,8406
  • 529.057
  • 1417.7
28 Ağustos 2021 Cumartesi 11:38 | Son Güncelleme:

Burak Çelik sevgilisi ile görüntülenince panik yaptı

Burak Çelik sevgilisi ile görüntülenince panik yaptı

Kuruluş Osman dizisinde hayat verdiği Göktuğ karakteri ile izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu Burak Çelik ve Rus sevgilisi Maria Way geçtiğimiz gün alışveriş merkezinde görüntülendi. Kameraların görüntü aldığını fark eden çiftin panik anları dikkat çekti.

ATV'nin sevilen yapımlarından olan Kuruluş Osman dizisinde Göktuğ karakterine hayat veren Burak Çelik, geçtiğimiz gün Rus sevgilisi Maria Way ile objektiflere takıldı.

Romantik bir şekilde birbirlerine sarılarak yürüyen çift muhabirleri karşısında görünce panikledi. Kuruluş Osman dizisinin yeni sezon çekimlerinin önümüzdeki hafta başlayacağını açıklayan Çelik, tatilini İstanbul'da sevgilisi ile geçireceğini de sözlerine ekledi.

BURAK ÇELİK KİMDİR?

Burak Çelik, 21 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde Oyunculuk Bölümü'nü bitirdi. Best Model of Turkey ve Best Model of the World yarışmalarından birinci olarak çıkan Burak Çelik, Hande Yener'in Kraliçe ve Hasta isimli şarkılarının klibinde oynadı. 2013 yılında yayınlanmaya başlayan Karagül isimli dizide canlandırdığı Serdar karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>İnsanlar her yıl 4,5 trilyon sigara  izmaritini doğaya atıyor. B

Trilyonlarca sigara izmariti nereye gidiyor?

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar