• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
27 Ekim 2020 Salı 20:20 | Son Güncelleme:

Kuruluş Osman'a geri dönen Bamsı Beyrek'in yeni imajı büyük beğeni topladı! Bamsı Beyrek tarihte kimdir?

Kuruluş Osman'a geri dönen Bamsı Beyrek'in yeni imajı büyük beğeni topladı! Bamsı Beyrek tarihte kimdir"

Kuruluş Osman dizisinde heyecanla beklenen an geliyor. Diriliş Ertuğrul ile hikayesi başlayan Nurettin Sönmez, Kuruluş Osman dizisine yeniden geliyor. Dizinin 31. bölümünden 2. fragmanı geldi. Bamsı Bey'in fragmanda görünmesi izleyicileri bir hayli heyecanlandırdı. Kuruluş Osman'a geri dönen Bamsı Beyrek'in yeni imajı büyük beğeni topladı.

Diriliş Ertuğrul ile hikayesi başlayan Nurettin Sönmez, Kuruluş Osman dizisinin 2. sezonunda yeniden geliyor. Bamsı Bey’in fragmanda görünmesi izleyicileri bir hayli heyecanlandırdı. Kuruluş Osman’a geri dönen Bamsı Beyrek’in yeni imajı ise sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Sosyal medyada “Bamsı Bey’in yeni imajı efsane olmuş” diye yorumlar gelmeye başladı. Bamsı Beyrek karakteri dizide önemli bir yer tutsa da tarihi açıdan Dede Korkut hikayelerinde yer alıyor. Diriliş Ertuğrul dizisinde de çok sevilen karakter, aynı zamanda Ertuğrul Gazi’nin de en güvendiği Alp’lerden birisidir.

Bir Türk yiğidi olarak Dede Korkut hikayelerinde yer alan Bamsı Beyrek karakterinin hiç ölüm korkusu yoktur. Ertuğrul’a sonuna kadar bağlıdır ve iki kılıç kullanarak savaş meydanında cesareti ile bilinir.

<p>Gram altın son dakika itibarı ile yükselişini sürdürerek 460 lira bandına dayandı. Altın fiyatlar

Altın yakın ve orta vadede yükselecek mi? Gram altında son dakika gelişmeleri!

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Engelli gencin dalış hayali Pamukkale'de gerçek oldu

Balon balığının kuyruğuna 5 lira destek ödemesi balıkçıları mutlu etti