• $ 6,8672
  • € 7,7886
  • 400.539
  • 118974
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
27 Kasım 2019 Çarşamba 23:09 | Son Güncelleme:

Kuruluş Osman ilk bölümde yaşananlar

Heyecanla beklenen Kuruluş Osman dizisi 20 Kasım Çarşamba akşamı izleyici ile buluştu. İşte Kuruluş Osman 1. bölüm özeti

Heyecanla beklenen Kuruluş Osman dizisi 20 Kasım Çarşamba akşamı Atv ekranlarında yayın hayatına başladı. Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğin Ahmet Yılmaz ve Fethi Bayram yer alıyor. Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş ve Ayşegül Günay Demir gibi isimlerin yer aldığı dizi izleyenleri televizyon başında heyecanlandırmayı başardı.

KURULUŞ OSMAN 1. BÖLÜM ÖZETİ

Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası'nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos'u ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Bey'in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos'un dostluğu değildir. Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayı'nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.

 

Fransa'nın Afrika ülkelerindeki etkisi sona mı eriyor?

Fransa'nın Afrika ülkelerindeki etkisi sona mı eriyor?

9 Temmuz günlük burç yorumları sizlerle! Aslan burcuna güzel habe

9 Temmuz günlük burç yorumları sizlerle! Aslan burcuna güzel haber

İlişkilerde mutlu olmak için 'hayır' deme kuralı

İlişkilerde mutlu olmak için 'hayır' deme kuralı

Bakan Koca tek tek açıkladı: En çok korona vakası hangi illerde v

Bakan Koca tek tek açıkladı: En çok korona vakası hangi illerde var?