• $ 5,8029
  • € 6,4862
  • 274.903
  • 110695
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Kuruluş Osman ilk bölümde yaşananlar

Heyecanla beklenen Kuruluş Osman dizisi 20 Kasım Çarşamba akşamı izleyici ile buluştu. İşte Kuruluş Osman 1. bölüm özeti

Heyecanla beklenen Kuruluş Osman dizisi 20 Kasım Çarşamba akşamı Atv ekranlarında yayın hayatına başladı. Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğin Ahmet Yılmaz ve Fethi Bayram yer alıyor. Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş ve Ayşegül Günay Demir gibi isimlerin yer aldığı dizi izleyenleri televizyon başında heyecanlandırmayı başardı.

KURULUŞ OSMAN 1. BÖLÜM ÖZETİ

Ağabeyinin yokluğunda Kayı Obası'nı idare eden Dündar Bey, otağ ahalisi ve beylerle birlikte Kulucahisar Tekfuru Yorgopolos'u ziyarete gider. Maksadı Ertuğrul Bey'in kurduğu ilişkiler çerçevesince bir ticaret ve güvenlik anlaşması yapmaktır. Ancak Kayıları burada bekleyen tek şey Yorgopolos'un dostluğu değildir. Tekfurun, Türklerle kurduğu yakın ilişkiden rahatsız olan ezoterik bir yapılanma, kanlı bir operasyon için düğmeye basar. Amcası Dündar Bey'in yanında kaleye giden Osman, göstermiş olduğu kahramanlık ile bütün planları bozar. Yaşananlar Kayı'nın gözü kara yiğidi Osman için gizli bağlantılarla dolu tehlikeli bir maceranın başlangıcıdır.

 


<p>Kaza, sabah saatlerinde TEM Otoyolu Büyükmelen Köprüsü mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye

Kontrolden Çıkan Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı, “Sevdiğime Bir Şey Olmasın” Diye Feryat Etti

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

13 Nisan gününe dikkat!

Besinlerin sahte olup olmadığını nasıl anlarız?