• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
24 Ağustos 2021 Salı 15:44 | Son Güncelleme:

Kuruçeşme'de Yaşar'la 90'lar rüzgarı esti

Kuruçeşme'de Yaşar'la 90'lar rüzgarı esti
DHA

Ünlü şarkıcı Yaşar, geçtiğimiz akşam Kuruçeşme'de konser verdi. Sahnede sevilen şarkılarını seslendiren Yaşar dinleyenlerin kulaklarının pasını silerken 90'lar rüzgarı esti.

Türk pop müziğinin sevilen sesi Yaşar uzun bir aradan sonra ilk kez İstanbul'da sevenleriyle Kuruçeşme sahnesinde bir araya geldi.

"ŞİMDİ ŞARKI SÖYLEMEYE İHTİYACIMIZ VAR"

Yaşar konserin açılış konuşmasında "Uzun bir aradan sonra yine bir konserde buluştuk. Şimdi şarkı söylemeye ihtiyacımız var. Tüm şarkılara yüksek sesle eşlik etmenizi istiyorum" dedi.

Romantik aşk şarkılarının, 90'lar Türkçe popunun kadife sesli yorumcusu Yaşar konserine, "Cezayir Menekşesi" şarkısıyla başladı. Konserin ilerleyen dakikalarında "Kumralım", "Aldanırım" ve "Sebepsiz Fırtına" gibi şarkılarını seslendiren Yaşar, boğazın kıyısında adeta 90'lar rüzgarı estirdi.

ŞARKILAR AFAD'A

En sevilen aşk şarkılarını zaman zaman sahne dekorunda yer alan siyah bir koltuk üzerinde de seslendiren Yaşar, güçlü yorumu ve alkışlanan gitar performansıyla da hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. Ünlü sanatçı konser biletlerinden elde edilen gelirin bir kısmının AFAD'a bağışlanacağını dile getirdi.

<p>Bozkurt'ta selde hasar gören 10 katlı bina iş makinesiyle yıkıldı.</p>

Bozkurt'ta 10 katlı bina böyle yıkıldı

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi