• $8,307
  • €10,0127
  • 476.578
  • 1345.15
26 Mart 2021 Cuma 17:25 | Son Güncelleme:

Kurtlar Vadisi'nin Laz Ziya'sı İstemi Betil'in kızı Senem Betil'in başı dertte! Eski sevgilisi 3 gün zorlama hapsine çarptırıldı

Kurtlar Vadisi'nin Laz Ziya'sı İstemi Betil'in kızı Senem Betil'in başı dertte! Eski sevgilisi 3 gün zorlama hapsine çarptırıldı

Bir döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisinde Laz Ziya karakterine hayat vermiş olan merhum oyuncu İstemi Betil'in kendisi gibi oyuncu olan kızı Senem Betil'in eski erkek arkadaşı Deniz Sever hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı. Deniz Sever'in tehdit ve hakaretlere devam ettiği iddiasında bulunan Senem Betil, ‘zorlama hapsi' talebinde bulundu. Deniz Sever 3 gün zorlama hapsine çarptırıldı.

Kurtlar Vadisi'nin Laz Ziya'sı İstemi Betil'in kızı Senem Betil ve erkek arkadaşı Deniz Sever mahkemelik oldu. İkili 2020 yılında ilişkilerini noktalama kararı aldı.

Senem Betil, Deniz Sever'in ayrıldıktan sonra kapısının önüne gelerek tehdit ettiği iddiasında bulundu ve şikayetçi oldu. Dilekçe yazan Betil'in talebi haklı bulundu ve Deniz Sever hakkında 1 ay süreyle uzaklaştırma kararı verildi.

Betil, Deniz Sever'in tehdit ve hakaretlerini sürdürdüğünü öne sürerek 'zorlama hapsi' talebinde bulundu. 3 gün zorlama hapsine çarptırılan Sever karara itiraz etti. Mahkeme, talebin değerlendirilmesi için duruşma günü verdi.

<p>Peki,  kısa çalışma ödeneğinden kimler yararlanabilecek? Daha önce başvuru yapmamış  işyerleri ye

Kısa çalışma ödeneğinden kimler yararlanabiliyor?

82 saatlik kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu

Endonezya kaybolan denizaltıyı aramak için bölgeye savaş gemileri konuşlandırdı

Doğadan topladığı dal ve kütükleri sanat eserine dönüştürüyor