• $ 6,7878
  • € 7,6655
  • 366.495
  • 110022
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
24 Ekim 2019 Perşembe 07:07 | Son Güncelleme:

Kurşun dizisi Orhan Atmaca kimdir, kaç yaşında? Engin Altan Düzyatan'ın eşi kimdir?

Kurşun dizisi oyuncularından Orhan Atmaca’nın kim olduğu araştırılıyor. Engin Altan Düzyatan kaç yaşında, eşi Neslişah Alkoçlar kimdir? FOX TV’de yayınlanmaya başlayacak olan yeni dizi Kurşun’un başrol oyuncuları arasında Diriliş Ertuğrul dizisindeki oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Engin Altan Düzyatan’ın hayatı ile ilgili merak edilenler haberimizde sizlerle.

Engin Altan Düzyatan’ın hayatı merak ediliyor. Engin Altan Düzyatan kaç yaşında, eşi kimdir? Sevilen isim yeni dizisi ile ekranlara dönüyor. Diriliş Ertuğrul’un final yapmasının ardından yeni projesine başlayan Engin Altan Düzyatan, savcı Orhan Atmaca karakteri ile izleyici karşısına çıkıyor. 'Kurşun', 1970’lerin İstanbul’unda adalet arayan Savcı Orhan Atmaca (Engin Altan Düzyatan) ve kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim’in (Burçin Terzioğlu) yer altı dünyasına karşı birlikte verdikleri mücadeleyi anlatıyor.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN (ORHAN ATMACA)

1970 senesinde Sultanahmet’te bir adalet sarayı odasında kurulu, gözü kara, bildiği yoldan şaşmayan daha yolun başında bir savcı: Orhan Atmaca. Karşısında kara tahta, maktulün gencecik bir kızın resmi asılı. Genç kadın bir milletvekilinin oğlu Serdar Önal tarafından canice öldürülüyor. Orhan, aldığı tehditlere, göz dağlarına yüz çeviriyor, Serdar’ın yargılanma sürecini başlatıyor. Ama bu cinayet görünenden fazlası. Orhan’ın dönüşüm hikayesi böylece başlıyor. Kader, adalete inan bir adamdan adım adım karanlığa yol alan bir adam yaratıyor.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN KİMDİR?

Engin Altan Düzyatan 26.07.1979 tarihinde İzmir’de doğmuştur. 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü bitiren Sanatçı 2001 yılında İstanbul’a gelerek oyunculuk hayatına başlamıştır. Sanatçı aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Teknikleri Master Programını bitirmiştir.

Sanatçı, Bir Avuç Deniz filmindeki performansı ile 2012 yılında “Los Angeles Movie Awards”da “En İyi Erkek Oyuncu” ödülüne layık görülmüştür. Kenter Tiyatrosu ile Anna Karenina ve DOT ile Kürklü Merkür oyunlarında yer alan Sanatçı Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda Dar Ayakkabı İle Yaşamak oyununun yönetmenliğini yapmıştır. Canlı Para ve 3’te 3 adlı Tarih Yarışması programının da sunuculuğunu yapmıştır.

TRT 1’de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisindeki oyunculuğu ile büyük beğeni toplamıştır.

ENGİN ALTAN DÜZYATAN’IN EŞİ KİMDİR?

Neslişah Alkoçlar, 2 Aralık 1988 tarihinde İzmir'de doğmuştur. Selim Soydan ve Hülya Koçyiğit'in torunu, eski oyuncu Gülşah Alkoçlar(Soydan)'ın kızıdır. Babası Ender Alkoçlar'dır. Aslışah Alkoçlar kız kardeşidir.

Üniversiteyi Londro'da bitiren Neslişah Alkoçlar, Türkiye Şampiyonu milli kayakçıdır. Hayatının her döneminde sporla ilgililenen ünlü isim, 2011 yılında CNN TÜRK'te spor haberleri sunmaya başlamıştır.

Pek çok alan yönelen ama daha çok sunuculuğuyla bilinen Neslişah Alkoçlar, 2014 yılında hayatını yakışıklı oyuncu Engin Altan Düzyatan ile birleştirmiştir.

Bakan Kurum duyurdu: 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nde 10 millet bahçesi daha açılıyor

Bakan Kurum duyurdu: 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nde 10 millet bahçesi daha açılıyor

Camilerde salgın sürecindeki ikinci cuma namazı kılındı

Camilerde salgın sürecindeki ikinci cuma namazı kılındı

O meyveyi tuzla yemek yazın en çok şikâyet edilen soruna çö

O meyveyi tuzla yemek yazın en çok şikâyet edilen soruna çözüm oluyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları