• $ 6,8627
  • € 7,774
  • 396.959
  • 114809
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
05 Aralık 2019 Perşembe 07:56 | Son Güncelleme:

Kurşun dizisi neden final yaptı? Kurşun dizisi final bölümü izleme linki haberimizde!

Kurşun dizisi neden bitii? sorusu diziyi yakından takip edenler tarafından aratılmaya başladı. Fox Tv’de yayınlanan Kurşun 4 Aralık Çarşamba günü yayınlanan 7. bölümüyle ekranlara veda etti. Yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel’in yer aldığı dizi reyting sıralamasındaki kötü gidişat nedeniyle yayın hayatına son verdi. Kadın 7. final bölümü özeti ve izleme linki haberimizde

Fox Tv’de Çarşamba akşamları yayınlanan Kurşun dizisi final yaptı. Başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun paylaştığı dizi 7. final bölümüyle izleyicisine veda ediyor. Diziyi izleyenler de ‘Kurşun dizisi neden bitti?’ sorusunun yanıtını merak ediyor. Final bölümünde Babasının katilini bulabilmek adına, hukuk dışına çıkan Orhan, Fahri Önal’dan hiç ummadığı bir cevap alarak, kendisini yeni bir maceranın içerisinde bulur. “Babamı kim öldürdü” sorusu Orhan’ı hiç ummadığı bir isimle karşı karşıya getirir. İşte Kurşun dizisi final bölümü izleme linki

KURŞUN DİZİSİ NEDEN BİTTİ?

Projenin neden bittiğiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmasa da elde edilen reyting sonuçlarının final kararında etkili olduğu düşünülüyor. Dizi 27 Kasım’daki bölümüyle total reyting grubunda 27. sırada yer almış bir önceki hafta da 19. olmuştu.

KURŞUN 7. FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ

Babasının katilini bulabilmek adına, hukuk dışına çıkan Orhan, Fahri Önal’dan hiç ummadığı bir cevap alarak, kendisini yeni bir maceranın içerisinde bulur. “Babamı kim öldürdü” sorusu Orhan’ı hiç ummadığı bir isimle karşı karşıya getirir. Bu isim Leyla’yı da oyunun içine çekerek, Orhan ve Leyla arasında bir çatışmanın başlamasına sebep olur. Artık Orhan hem babasının katilini aramakta hem de Leyla’yı kaybetmemek için mücadele etmek zorundadır.

Kocasının öldürüldüğünü öğrenen Zehra aynı kaderi oğlunun da yaşamasından endişe ederek, Orhan’ı yolundan döndürmek için çabalar. Ancak Orhan kararlıdır yolundan dönmez. Orhan’ın babasının katillerinin açığa çıkacak olması, Kerim Paşa ve Nuri Kargı’nın kontrolü yitirmesine sebep olur, Orhan’a engel olmaya çalışmaları başlarına yeni belalar açar.

Kocasını kaybetmenin acısını üzerinden atamayan Gülce, yeni bir şokla karşılaşır, küçük Ozan kötü adamların kaybetmesin de kilit bir rol oynar. Hayatı boyunca Nuri Kargı’nın kızı olmasının bedelini ödeyen Leyla, şimdi de sevdiği adamı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Leyla’nın korkuları Orhan’ın çabası ve özverisi sayesinde boşa çıkar, Orhan ve Leyla yeni bir yola birlikte adım atarlar.

KURŞUN SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KURŞUN DİZİSİ KONUSU

“1970’lerde bir kadın ve bir adam; aşk ve mücadeleyle bir ülkenin kaderine dokunacak.”
Bu hikaye İstanbul’un 1970’li yıllarında adalet arayan bir savcının ve kalemine güvenen genç bir gazetecinin mücadelesin anlatıyor. Orhan ve Leyla’nın aşkı 70’lerin renkli mahalle kültürü ve karanlık yer altı dünyası arasında savruluyor. Onlar adaletin peşinden koşarken bizler bir ülkenin özgür, çılgın, umutlu gençliğinin kavgayla, siyasetle, aşkla ve müzikle büyüyüp kabadayılıktan mafyaya, rocktan arabeske, köylerden şehirlere, şehirlerden başka yeni bir ülkeye dönüşmesini anlatıyor.

 

 

CHP'de 'Can Akın Çağlar' krizi

CHP'de 'Can Akın Çağlar' krizi

40 derece sıcaklıkta hazırlanıyor! Türkiye ve dünyadan yo&

40 derece sıcaklıkta hazırlanıyor! Türkiye ve dünyadan yoğun talep var

Ayasofya Cami nerede, nasıl gidilir?

Ayasofya Cami nerede, nasıl gidilir?

Öğle namazı nasıl kılınır, kaç rekattı

Öğle namazı nasıl kılınır, kaç rekattır?