• $8,1249
  • €9,7914
  • 466.772
  • 1361.81
05 Mart 2021 Cuma 15:56 | Son Güncelleme:

Küçük yıldız Ebrar Demirbilek Hercai'den sonra yeni dizide rol alacak!

Küçük yıldız Ebrar Demirbilek Hercai'den sonra yeni dizide rol alacak!

Şirinliği ve zekiliği ile ekranlara çıktığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çeken Ebrar Demirbilek, hız kesmeden kariyer adımlarını bir bir çıkmaya devam ediyor. Daha 8 yaşında olan küçük oyuncu Demirbilek, Hayat Dediğin, Yalan Dünya, Sen Benimsin, Meleklerin Aşkı ve son olarak Hercai dizisinde rol aldı. Küçük yaşına büyük başarı sığdıran Demirbilek şimdi de Kırmızı Kamyon isimli dizide rol alacak.

Ebrar Demirbilek, Show TV'de yayımlanan Çocuktan Al Haberi adlı programda, zekiliği ve hazır cevapları ile tanınmıştı. Şimdiye kadar 5 civarında film ve dizide rol alan Ebrar Alya Demirbilek, son olarak Hercai dizisinde rol almıştı. Her hafta heyecanla takip edilen dizide 50 bölüm rol alan Demirbilek, Reyyan'ın kardeşi Gül rolünü canlandırmıştı. Ayrılığı ile ilgili açıklamasında, Mardin'deki çekimler yüzünden okul hayatının aksadığını belirtti.

Küçük yaşına rağmen kariyer basamaklarını hızla çıkan Ebrar Demirbilek, bu sefer de Show TV'ni yeni dizisi Kırımızı Kamyon'a dahil oldu. Minik yıldız Kırmızı Kamyon dizisinde Ömrüm rolünü canlandıracak.

<p>Aynı insanlara denk gelenler; Neden hep aynı şekilde ilişkilerim son buluyor?  Neden hep aynı sor

Neden sürekli aynı tip insanları kendime çekiyorum?

Şanlıurfa'da düzenlenen şafak operasyonunda 43 kişi gözaltına alındı

Teknoloji devi Apple, merakla beklenen yeni cihazlarını görücüye çıkardı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (21 Nisan 2021)