• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
23 Ocak 2020 Perşembe 09:19 | Son Güncelleme:

Alperen Duymaz'ın gizlice evlendiği Kübra Kelkit kimdir? Kübra Kelkit ne iş yapıyor?

Alperen Duymaz'ın gizlice evlendiği Kübra Kelkit kimdir" Kübra Kelkit ne iş yapıyor"

Kübra Kelkit kimdir? sorusu arama motorunda yoğun olarak araştırılıyor. Yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz, öğretmen sevgilisi Kübra Kelkit ile gizlice evlendi. 'Bodrum Masalı', 'Çarpışma' gibi dizilerde adını duyuran Duymaz, geçen ay sevgilisiyle ilk kez fotoğraf paylaşmıştı. Alperen Duymaz'ın evlendiği Kübra Kelkit kimdir? merak ediliyor. İşte yanıtı..

Kübra Kelkit kimdir? sorusu arama motorunda yoğun olarak aranıyor. Bodrum Masalı dizisi ile adını duyuran Alperen Duymaz, sevgilisi Kübra Kelkit’le nikah masasına oturdu. Haziran ayında düğün yapacak olan çiftin evlendiğini sadece aileleri ve yakın dostları biliyor. Alperen Duymaz'ın evlendiği Kübra Kelkit ne iş yapıyor? merak ediliyor. İşte yanıtı..

KÜBRA KELKİT KİMDİR? 

Alperen Duymaz'ın evlendiği Kübra Kelkit Ankara'da öğretmenlik yapıyor. Çift, Ankara’da öğretmenlik yapan Kübra Kelkit’in İstanbul’a tayin hakkı nedeniyle erken nikah masasına oturdu.

ALPEREN DUYMAZ KİMDİR?

Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. İlk dizisi, Tatlı Küçük Yalancılar ile oyunculuğa adım atan Alperen Duymaz daha Sonra Acı Aşk dizisi ile kariyerinde önemli bir çıkış yakaladı.

Alperen Duymaz şimdilerde ise Show Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buse Kahraman, Furkan Kalabalık gibi isimlerin yer aldığı Çarpışma dizisinde Kerem karakterini canlandırmaktadır. Alperen Duymaz 1.82 metre boyunda, 73 kilo ve Akrep burcudur.

Alperen Duymaz’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Çarpışma (Kerem) (TV Dizisi)
2017 – 2018 – Çukur (Emrah) (TV Dizisi)
2017 – Direniş Karatay (Kutay) (Sinema Filmi)
2016 – Bodrum Masalı (Ateş) (TV Dizisi)
2015 – Acı Aşk (Ali) (TV Dizisi)
2015 – Tatlı Küçük Yalancılar (Cesur)(TV Dizisi)

<p>Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Haciyev sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bir v

İşgalci Ermenistan'dan savaş suçu.. Çocukları cephe hattına sürüyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Ankara'da asayiş uygulaması! 750 polisin katıldı

Korona sürecinde satışı artan 5 bitkinin faydası