• $8,155
  • €9,7089
  • 457.312
  • 1393.24
31 Mart 2021 Çarşamba 11:26 | Son Güncelleme:

Koronavirüse yüzünden Wilma Elles'in eski hastalığı nüksetti: Başıma bir şey gelmesinden korkuyorum

Koronavirüse yüzünden Wilma Elles'in eski hastalığı nüksetti: Başıma bir şey gelmesinden korkuyorum

Erkan Petekkaya, Aras Bulut İynemli, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin rol aldığı Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile adını duyuran ünlü oyuncu Wilma Elles, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandı. Ünlü oyuncunun korona sürecinde yaşadığı korku nedeniyle uyurgezerlik hastalığı nüksetti. Elles, 'Evdeki kameradan kendimi izliyorum. Başıma bir şey gelmesinden de korkuyorum' dedi.

Öyle Bir Geçer Zaman ki'nin Carolin'i Wilma Elles, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandı ve tedavi altına alındı. Koronadan dolayı stresli günler geçiren Elles'in eski hastalığı uyurgezerlik nüksetti.

'ÇALIŞMADIĞIM ZAMAN EVDE STRESE GİRİYORUM'

Bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülenen Wilma Elles, yaşadığı süreçle ilgili şunları söyledi: 'Daha önce strese girdiğimde ve korktuğumda, geceleri uyurgezerlik olurdu. Uykumda geceleri kalkıp yürürdüm. Bu hastalık uzun zamandır yoktu, nüksetti. Çalışmadığım zaman evde strese giriyorum. Evi görmeniz lazım; balkonun kapısını yastıklarla kapatıyorum. Çocuklarla aynı odada yatıyorum, onlar tutuyor beni.

'BAŞIMA BİR ŞEY GELMESİNDEN KORKUYORUM'

Bazen evdeki kameradan kendimi izliyorum. Başıma bir şey gelmesinden de korkuyorum. Özellikle korona artınca daha çok korkuyorum. Almanya şu anda çok tedbirli, orada her yer kapalı. Gitmek için bir sürü test istiyorlar. Oraya giderken bile sorun yaşıyorum. Bu durum beni daha çok korkutuyor. Bakalım şimdi uçağım var. İnşallah orada başıma bir şey gelmez'

<p>Koronavirüs salgınının uzun süredir kontrolden çıkmış olduğu ABD'de son durum ne? Aşılama süreci

ABD'de koronavirüs salgınında son durum

Beşiktaş, Erzurum'a ayak bastı

Zonguldak'ta dereden akan çamurlu su denizin rengini değiştirdi

Nisan ayında yağan kar Domaniç Dağları'nı beyaza bürüdü