• $9,4952
  • €11,0552
  • 548.446
  • 1519.25
26 Ağustos 2021 Perşembe 16:28 | Son Güncelleme:

Koronavirüse yakalanan Ayça Erturan sosyal medyadan açıklama yaptı

Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile popüler olan 5 aylık hamile Ayça Erturan'ın koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Erturan, sağlık durumuna ilişkin sosyal medya hesabından yayınladığı videoda "Genel durumum ve bebeğin durumu gayet iyi. Biz koronavirüs hadisesini atlattık. Ben delta varyant pozitiftim. Ben aşı sayesinde daha kolay atlattığımı düşünüyorum. Birinci dozumu olmuştum, ikinci dozumu olmak üzereyken sırtımdan yakaladı beni." ifadelerini kullandı.

Birçok başarılı projede rol almış olan ünlü oyuncu Ayça Erturan, koronavirüse yakalanması ile yakınlarını korkuttu. 5 aylık hamile olan Erturan, sağlık durumuna ilişkin sosyal medya hesabından bir video yayınladı.

Ünlü oyuncu Erturan, paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı: "Genel durumum ve bebeğin durumu gayet iyi. Biz koronavirüs hadisesini atlattık. Ben delta varyant pozitiftim. Ben aşı sayesinde daha kolay atlattığımı düşünüyorum. Birinci dozumu olmuştum, ikinci dozumu olmak üzereyken sırtımdan yakaladı beni.

Size akıl vermek gibi olmasın fakat hala aşı olmadıysanız, bilimsel makaleleri okuyun, videoları izleyin. Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeyin. Ben bunun çok daha kolay atlatmamı aşıya bağlıyorum"

<p>Herkes şaşkındı. Onu sadece  belgesellerden tanıyorlardı. İstanbul Arnavutköy'de örneğine az rast

Mahallede kızıl akbaba şaşkınlığı

Türkiye'ye has uçak! Motoru dursa bile uçuyor

Çorum'da anne ile kızı aynı üniversitede eğitim görüyor

Kayseri'de Geç Roma-Erken Bizans dönemine ait mozaikli yapı bulundu