• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
08 Nisan 2020 Çarşamba 13:28 | Son Güncelleme:

Koronavirüse yakalanan Esra Balamir son durumunu anlattı

Koronavirüse yakalanan Esra Balamir son durumunu anlattı

Koronavirüse yakalanan ünlü sunucu Esra Balamir, sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Balamir, "Merak etmeyin, çok şükür dualarınızla bir şekilde ayaktayım. İnşallah bir sonraki testim negatif çıkacak, bunu ümit ediyorum" dedi.

Sunucu ve manken Esra Balamir, geçtiğimiz günlerde koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Balamir, yaşadığı süreci anlattı. Sağlık durumuyla ilgili takipçilerine bilgi veren Esra Balamir, şunları söyledi:

"Selam arkadaşlar. Birkaç gündür beni merak ettiğinizi biliyorum ama bu videoyu çekmek için ateşimin biraz daha normale dönmesini bekledim açıkçası. Merak etmeyin, çok şükür dualarınızla bir şekilde ayaktayım. İnşallah bir sonraki testim negatif çıkacak, bunu ümit ediyorum. Her geçen gün daha da iyileştiğimi düşünüyorum.

'HER GEÇEN GÜN DAHA İYİ HİSSEDİYORUM'

Hastalığa yakalandığımı anladığımda eve geldiler, bana kapıda test yaptılar ve sonrasında pozitif çıktı. Yüksek ateşim vardı. Aslında kendimi daha çok grip zannediyordum ama maalesef değilmiş. Eğer siz de böyle belirtiler hissediyorsanız bir an önce hemen bir destek alın. İnşallah her gün daha da iyi olacağım, bir sonraki testim negatif çıkar umarım. İnşallah en kısa sürede bu virüs denen illetten hepimiz kurtulacağız. Her geçen gün daha iyi hissediyorum.

'ATEŞİM DÜŞMEYE BAŞLADI'

Çok şükür, ateşim düşmeye başladı. İnşallah bir sonraki testim de negatif çıkacak. Bu süreçte evde kalmaya devam ediyorum ve hastalığım bitmeden de asla dışarı çıkmayacağım. Lütfen sizler de sevdikleriniz için evde kalmaya devam edin. Arayan, soran, güzel dilekte bulunan herkesten Allah razı olsun.

<p>Bingöl'den kalkan ve Bitlis'in Tatvan ilçesinde kaza kırıma uğrayan helikopterde şehit olan 11 as

Helikopter kazasındaki 11 şehidin naaşı Elazığ'a getirildi

Antalya'daki yerleşik yabancılarKovid-19 aşısının ilk dozunu yaptırdı

Katoliklerin ruhani lideri Papa Franciscus, Bağdat'ta

Türk Kızılay Irak Delegasyonuna ait fırında üretilen ekmekleri mültecilere dağıttı