• $16,8853
  • €17,8334
  • 992.103
  • 2554.08
20 Şubat 2021 Cumartesi 11:03 | Son Güncelleme:

Koronavirüse yakalanan Deniz Akkaya kaç yaşında? Deniz Akkaya sağlık durumu nasıl?

Koronavirüse yakalanan Deniz Akkaya kaç yaşında" Deniz Akkaya sağlık durumu nasıl"

Koronavirüse yakalanan Deniz Akkaya durumu ağırlaşınca hastaneye kaldırıldı. Ateşi 39 derece çıkan ünlü model, sosyal medya paylaşımlarıyla sağlık durumu hakkında takipçilerini sık sık bilgilendirdi. Takipçileri ise özellikle Deniz Akkaya kaç yaşında? sorusunun yanıtını merak etmeye başladı. İşte Deniz Akkaya'nın yaşı ve son sağlık durumu hakkındaki bilgiler...

Deniz Akkaya geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığını bildirmişti. Ünlü modelin ateşi 39 dereceye çıkınca apar topar hastaneye kaldırıldı. Sosyal medya hesabından hastanede paylaşımlarda bulunan Deniz Akkaya sağlık durumu ile ilgili bilgilendirme yaptı. Deniz Akkaya kaç yaşında? sorusunun yanıtı ve ünlü modele dair merak edilenler haberimizde...

DENİZ AKKAYA SAĞLIK DURUMU NASIL?

Sık sık magazin gündeminde yerini alan Deniz Akkaya, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığını duyurdu. Evinde tedavisine devam eden Deniz Akkaya, durumunun ağırlaşması nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

"Evde beceremedim ısrar etmenin gereği yoktu, hastaneye yattım." ifadelerini kullanarak sosyal medya hesabından arka arkaya paylaşımlarda bulunan Akkaya, sağlık durumuna ilişkin şu ifadeleri kaydetti:

"Aslen en baştan niyetim hızlıca atlatıp, bakın sağlıklı yaşamın mükafatı demek isterdim size. Ancak hayatında hiç ciddi bir sağlık sorunu yaşamamış biri olarak bana inanılmaz ağır geldi. Arkadaş neymiş ya televizyonda oturup vaka sayısı vermeye benzemiyor. Belli ki hastanede bir süre kalacağım. Buyurun şu 4 günde yaşadıklarımı sizlerle paylaşıyorum."

DENİZ AKKAYA KAÇ YAŞINDA?

Deniz Akkaya, 3 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Kayserilidir. İlkokul eğitimini Faik Reşit Onat İlkokulu'nda tamamlayan Akkaya, ortaokulu Bilge Kaan Lisesi'nde, liseyi de Semiha Şakir Lisesi'nde bitirdi.

Lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanan Akkaya, mankenlik kariyerine 1997'de "Best Model of Turkey Yarışması" birinciliği ile başladı. Aynı sene düzenlenen "Miss Grace of the World" yarışmasında da dördüncü seçildi.

Deniz Akkaya, 1996 yılında şarkıcı Nihat Doğan'ın "Maçoyum Ben" klibinde oynamıştır.

Defile ve modelliğin yanı sıra dizi oyunculuğu ve sunuculuk da yapan Akkaya, Okan Bayülgen, Erdal Acar, Ali Rıza Özderici, Murat Aslan, Uğur Kozanoğlu, Koray Kasap, Murat Cevahir, Gökhan Çil, Teoman, Yılmaz Erdoğan, Faik Ergin, Berent Aydemir, Mehmet Söğütlüoğlu, Levent Penso, Ali Dinçer, Ferda Anıl Yarkın, Aşkın Topallar, Yavuz Bingöl, Engin Yakut, Kargo Koray, Alican Ulusoy, İgal Erbaş, Emre Ergani, Cem Yılmaz, Tamer Karadağlı, Borsacı Volkan Akçıray gibi ünlü isimlerle yaşadığı aşklarla uzun süre gündemde kaldı. Geçirdiği estetik ameliyatlarla kendinden bahsettirdi.

Deniz Akkaya önce 2008 yılında "Sadece Arkadaşız" adlı tiyatro oyunuyla sonra 2011 yılında "Az Sonra" isimli oyunda tiyatro sahnesine oyuncu olarak çıktı.

2010 yılında "orijinal doğdular, kopya olarak dolaşmasınlar" fikri ile 0-6 yaş çocuk giyim markası Chic Frog'u Bağdat Caddesi'ndeki mağazasında kurdu. Deniz Akkaya, mankenliği bıraktıktan sonra modacılık yapmaya başladı. 2013 yılında kendi markası Dasmine'yi çıkarttı.

Deniz Akkaya'nın İş adamı Efe Önbilgin ile beraberliğinden Ayşe adında bir kızı vardır. Akkaya ve Önbilgin 2010 yılında ayrıldılar.

Akkuyu NGS'de yeni gelişme: Kor tutucu, santral sahasına ulaştı
Akkuyu NGS'de yeni gelişme: Kor tutucu, santral sahasına ulaştı

Akkuyu NGS'de yeni gelişme: Kor tutucu, santral sahasına ulaştı

İşçi ve işveren temsilcisi buluştu! Asgari ücret Temmuz zammı için kritik süreç başladı!
İşçi ve işveren temsilcisi buluştu! Asgari ücret Temmuz zammı için kritik süreç başladı!

İşçi ve işveren temsilcisi buluştu! Asgari ücret Temmuz zammı için kritik süreç başladı!

İsmail Demir duyurdu: Türkiye'nin ilk uçak gemisi 'Anadolu'da sona gelindi!
İsmail Demir duyurdu: Türkiye'nin ilk uçak gemisi 'Anadolu'da sona gelindi!

İsmail Demir duyurdu: Türkiye'nin ilk uçak gemisi "Anadolu"da sona gelindi!

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Bakan Karaismailoğlu, kazı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı! Yüzde 95'i tamamlandı

Gösteri sırasında piton adamı boğdu! Dehşet anları

Yeni keşifler için çalışmalar başladı! ''Tarihin sıfır noktası''