• $8,2441
  • €10,0512
  • 485.452
  • 1441.33
30 Nisan 2021 Cuma 16:30 | Son Güncelleme:

Köpek saldırısına uğrayan Yavuz Seçkin hastanelik oldu

Köpek saldırısına uğrayan Yavuz Seçkin hastanelik oldu

Koronavirüs salgını nedeniyle 17 günlük tam kapanma uygulamasına geçilirken Yavuz Seçkin, ailesiyle vaktini Darıca'da geçiriyor. Ünlü komedyen Yavuz Seçkin, Darıca'da Sivas Kangal cinsi köpeğin saldırısına uğradı. Sosyal medya hesabından sağlık durumuna ilişkin açıklamada bulunan Seçkin, tetanoz aşısı oldu.

Bir süredir ekranlardan uzak olan Yavuz Seçkin, tam kapanma dönemini ailesiyle birlikte Darıca'da geçirirken talihsiz bir olay yaşadı.

52 yaşındaki Yavuz Seçkin, köpek saldırısına uğrarken apar topar hastaneye kaldırıldı. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Seçkin, yaşadıklarını anlattı.

Tetanoz aşısı olduğu anı paylaşan Seçkin, şu ifadeleri kullandı: 'Komşumuz, ikazlara rağmen kangal köpeklerini başıboş sokağa salıyor ve hayvanlar sokakta kafalarına göre takılıyorlar... Sokak, Elm Sokağı köpek versiyonu gibi. Maalesef bu kangal köpeklerden biri, dün beni de ısırdı. Şükür yanımda çocuklarım, 81 yaşındaki annemiz yoktu. İstem dışı nahoş olaylar da yaşanabilirdi. Neyse buna da şükür. Aşımızı olduk, ama tetanoz.'

<p>Avrupa sevdalısı aydınların asıl derdi ne? Neden bir  Avrupalı'dan daha 'Avrupa'cılar'? Avrupa öz

Avrupa'yı bize ışıltılı tablolar gibi çizenler kimler?

Demirspor, Süper Lig'e çıktı; Adanalılar çıldırdı!

Filistinli gençler, İsrail'in saldırılarını balonlarla protesto etti

Hobi diye başladı! Şimdi tanesini 2 bin liradan satıyor